Kibice będą rozczarowani? Są przecieki ws. występu Lewandowskiego
Na sześć dni przed pierwszym meczem na mundialu w Katarze, reprezentacja Polski rozegra sparing z Chile. Trener Michniewicz zdradził, że będzie chciał dać odpocząć niektórym zawodnikom. TVP Sport przekazało informacje ws. gry Roberta Lewandowskiego.
Wiadomo, że jednym z nich jest Michał Skóraś. W jego przypadku zadecydowały względy zdrowotne. Podczas ostatniego meczu w Białymstoku gracz Lecha Poznań przedwcześnie opuścił boisko.
Trener zapowiedział, że będzie chciał dać szansę zawodnikom, którzy nie byli ostatnio w rytmie meczowym. M.in. z tego względu Michniewicz nie nazywa meczu z Chile "próbą generalną".
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: usłyszał, że jedzie na mundial. I się zaczęło!Zwrócił także uwagę na to, że zmiana miejsca rozgrywania meczu wprowadziła nieco zamieszania. Na stadionie Legii boisko będzie trudniejsze, przez co ryzyko kontuzji się zwiększyło.
TVP Sport przekazało, że wśród rezerwowych, z których trener nie skorzysta, będzie Robert Lewandowski. Po raz ostatni 34-latek opuścił mecz reprezentacji 11 czerwca, gdy Polacy mierzyli się na wyjeździe z Holandią (2:2).
Wśród odpoczywających mają znaleźć się ponadto Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Matty Cash i Nicola Zalewski.
- Wdrażamy protokół Katar. Będzie pięciu zawodników, którzy w środę odbędą specjalny trening przed meczem. Znajdą się w kadrze, wśród rezerwowych, ale nie będziemy z nich korzystali - wyjaśnił selekcjoner.
Mecz Polska - Chile odbędzie się w środę, 16 listopada o godz. 18:00 w Warszawie. Transmisja w Pilot WP, tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.
Czytaj także:
- Ważna informacja przed meczem z Chile. Trener wskazał, kto nie zagra
- Już wiadomo, kiedy sądny dzień dla Lewandowskiego. Mina może mu zrzednąć
Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP.
-
Gabriello Zgłoś komentarz
Mecz z chile nie jest probą generalną. Na proby dawno był czas. Teraz to trzeba gryźć trawe aby pokazać, że mecz ze Szwecją nie był przypadkiem. -
Marcin Majeski Zgłoś komentarz
Robert nie moze grac bez ochrony a Kulesza wlasnie zwalil gruche... -
kozieł Zgłoś komentarz
Mówili że Julian K jest mądrzejszy od sołtysowej kozy ale to NIEPRAWDA -
Kielar-Alchemik Zgłoś komentarz
Lewty powinien wystąpić dopiero w trzecim meczu... o honor. -
yes Zgłoś komentarz
plus określona liczba na zmiany w jego trakcie, nie dadzą w sumie 26 zgłoszonych.na Mistrzostwa Świata. To tak na przykład w przypadku SF - 7 dziennikarzy nie publikowałoby artykułu danego dnia. Oni tego dnia nie odpoczywają, lecz nie publikują ze względu na brak chęci lub potrzeby... -
Lupin Zgłoś komentarz
@Helmut: wiem że dla niemniaszka język polski on być trudna, ale wystarczyło byś w słowniku ortograficznym sprawdził pisownię słowa "powłóczy". -
o ja cieee Zgłoś komentarz
Jacy znów rozczarowani?? Przecież to spotkanie towarzyskie dla wykazania się rezerwowych, w atmosferze pikniku, myślami wszyscy są już w Katarze. -
Pit7 Zgłoś komentarz
chyba ze dla rezerwowych ktorych i tak nie zobaczymy na MS bo na przyklad Szcesny jest murowany nr 1 i bedzie klapa jak zawsze ;)