Francja strzela drugi raz. Co za wykończenie Mbappe [WIDEO]

Kylian Mbappe w drugiej połowie podwyższył wynik spotkania w 1/8 finału przeciwko Polsce. Francuz popisał się doskonałym wykończeniem kontry Francji.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Polski do przerwy przegrywała z Francją 0:1 w meczu 1/0 finału mistrzostw świata w Katarze. Trzeba jednak przyznać, że Biało - Czerwoni nie rozłożyli czerwonego dywanu przed rywalami.

Reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza miała swoje okazje i z pewnością przynajmniej jednego gola w tym meczu strzelić powinna.

W momencie, gdy wydawało się, że wciąż istnieje szansa na odrobienie strat, sprawy w swoje ręce wziął duet Oliver Giroud - Kylian Mbappe. Ten pierwszy doskonale przyjął wysoko lecącą piłkę, a drugi fenomenalnie wykończył sytuację w polu karnym Polaków.

W doliczonym czasie gry znów swój moment chwały miał gwiazdor Paris Saint-Germain. Przez cały mecz doskonale radził sobie z nim Matty Cash. W tej sytuacji jednak Mbappe urwał się obronie i strzelił idealnie w okienko.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"