• Skoki

Ale się dobrali. Spójrz, z kim Grosicki zrobił sobie pomeczowe zdjęcie

Kamil Grosicki wszedł na boisko dopiero w ostatnich minutach meczu Polska - Francja, ale to mu nie przeszkodziło mocno wpłynąć na grę kadry. Co więcej, to dzięki jego akcji wywalczyliśmy rzut karny. Zobaczcie, z kim spotkał się po meczu.

AB
Kamil Grosicki Getty Images / Youssef Loulidi/Fantasista / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Długo trzeba było czekać na to, aż na boisku podczas mundialu w Katarze pojawi się Kamil Grosicki. Czesław Michniewicz wpuścił doświadczonego skrzydłowego na plac dopiero w 87. minucie spotkania z Francją przy wyniku 3:0 dla aktualnych mistrzów świata.

To jednak nie przeszkodziło skrzydłowemu w tym, aby pokazać się z naprawdę dobrej strony. Praktycznie od samego początku niezwykle szarpał na skrzydle i raz po raz testował obronę rywali. Kulminacją była akcja z ostatniej minuty spotkania, kiedy to sprokurował rzut karny dla reprezentacji Polski. Ten skutecznie wykonał Robert Lewandowski.

Po meczu to właśnie Kamil Grosicki był jednym z najbardziej chwalonych polskich piłkarzy. Wielu poruszało nawet temat, dlaczego pojawił się on tak późno na boisku. Niemniej, zanotował on pozytywny akcent na mistrzostwach świata.

Wypracowana bramka i ogrom pochwał to nie wszystko, co "zdobył" Kamil Grosicki. Jak się okazuje, po meczu spotkał się on również z bohaterem tego spotkania - Kylianem Mbappe. Francuz w meczu z Polską zdobył dwie bramki oraz zanotował asystę. Po tym pojedynku natomiast zrobił sobie zdjęciem z polskim skrzydłowym.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP.
Czy Kamil Grosicki poprowadzi Pogoń Szczecin do mistrzostwa Polski?