Sterling dał radość Chelsea. Tak "The Blues" wyszli na prowadzenie w hicie [WIDEO]

Chelsea już w pierwszej połowie odrobiła straty, jakie poniosła na Signdal Iduna Park w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Gola na 1:0 dla gospodarzy strzelił Raheem Sterling.

Rafał Sierhej
Chelsea FC do meczu rewanżowego z Borussią Dortmund w 1/8 finału podchodziło z nożem na gardle. Zespół z Londynu przegrał bowiem 0:1 na wyjeździe, a sytuacja w Premier League również nie wygląda kolorowo.

Posada trenerska Grahama Pottera wisi na włosku i z każdym kolejnym niekorzystnym rezultatem staje się coraz bardziej niepewna. Borussia jednak notowała doskonałe po mundialowe miesiące.

Faktycznie to zespół gości przeważał w pierwszych 25 minutach. Chelsea obudziła się po nieuznanym z powodu spalonego Raheema Sterlinga golu strzelonym przez Kaia Havertza. Anglik jednak szybko się zrehabilitował.

Jeszcze pod koniec pierwszej części meczu piłka spadła pod nogi skrzydłowego w polu karnym BVB. W pierwszej sytuacji nie trafił dobrze w futbolówkę, ta jednak delikatnie się podbiła. To stworzyło dogodną okazję do strzału z woleja, którą Sterling skrupulatnie wykorzystał i dał swojemu zespołowi prowadzenie.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"