Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów

Za nami pierwsze dwa ćwierćfinały Ligi Mistrzów. Duży krok w kierunku półfinałów zrobiły drużyny Manchesteru City i Interu Mediolan.

Michał Piegza
Jack Grealish (z lewej) i Serge Gnabry PAP/EPA / PETER POWELL / Na zdjęciu: Jack Grealish (z lewej) i Serge Gnabry
Za nami pierwsza odsłona hitu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Wiele wskazuje na to, że emocje w tej rywalizacji już za nami. Manchester City pokonał Bayern Monachium 3:0 i jedną nogą jest w półfinale. Gospodarze do przerwy napoczęli rywala, a po przerwie dołożyli kolejne dwa trafienia.

Dwa gole padły w drugim spotkaniu. Benfice w potyczce z Interem brakowało spokoju. Zachował go zespół z Mediolanu, który w 2. połowie zadał dwa ciosy i przed rewanżem jest w świetnym położeniu.

Benfica Lizbona - Inter Mediolan 0:2 (0:0) --> RELACJA
0:1 - Nicolo Barella 51'
0:2 - Romelu Lukaku (k.) 82'

Manchester City - Bayern Monachium 3:0 (1:0) --> RELACJA
1:0 - Rodri 27'
2:0 - Bernardo Silva 70'
3:0 - Erling Haaland 76'

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?