Co on zrobił?! Magiczne zagranie Mbappe (WIDEO)

Paris Saint-Germain pokonało RC Lens (3:1), zdobywając wszystkie trzy trafienia w pierwszej połowie. Jedną z bramek zdobył Lionel Messi, ale wiele w tym wypadku zawdzięcza Kylianowi Mbappe.

Dominika Pawlik
asysta Kyliana Mbappe Twitter / Na zdjęciu: asysta Kyliana Mbappe
RC Lens nie zdołało sprawić niespodzianki podczas spotkania na Parc des Princes w Paryżu, choć początek wskazywał, że mogą się o to pokusić. Tym bardziej że w ostatnim czasie Lens nie przegrywało z Paris Saint-Germain.

Wynik w 31. minucie otworzył Kylian Mbappe, wykorzystując dobre podanie od Vitinhi. Ten sam piłkarz kilka minut później dołożył bramkę i PSG prowadziło już 2:0.

Po kolejnych trzech minutach Kylian Mbappe przepięknie podał piłkę piętką do Lionela Messiego. Argentyńczyk nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki.

Dzięki wygranej 3:1 i zainkasowaniu trzech punktów, PSG umocniło się na prowadzeniu w tabeli Ligue 1. Zespół ze stolicy Francji ma na koncie 72 punkty, a wicelider, którym jest Lens - ma 63 "oczka".

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)