Grał tylko przez pięć minut. Bandycki faul zmiennika Zielińskiego

Fatalny debiut w barwach SSC Napoli zaliczył w niedzielę Pasquale Mazzocchi. Zmiennik Piotra Zielińskiego zachował się karygodnie i szybko wyleciał z boiska za ostry faul.

Małgorzata Boluk
Ostry faul Pasquale Mazzocchiego Twitter / ELEVEN SPORTS PL / Ostry faul Pasquale Mazzocchiego
Kibice mogą być zaniepokojeni aktualną formą mistrzów Włoch. SSC Napoli w niedzielę w Serie A doznało upokarzającej porażki z Torino FC 0:3 (---> RELACJA) i w ligowej stawce jest dopiero na dziewiątym miejscu.

W wyjściowej "jedenastce" na to spotkanie znalazł się Piotr Zieliński, ale w przerwie został zmieniony przez Pasquale Mazzocchiego, który dołączył do ekipy z Neapolu w zimowym okienku transferowym.

28-latek, który trafił do klubu na zasadzie transferu definitywnego z US Salernitany 1919, pojawił się na murawie na początku drugiej połowy, ale... po pięciu minutach wyleciał z boiska.

Wszystko przez swoje nierozważne zachowanie i ostry faul na Valentino Lazaro. Mimo że agresywny wślizg wyprostowaną nogą w kolano rywala od razu zasługiwał na czerwoną kartkę, arbiter z początku pokazał mu tylko żółty kartonik.

Sędzia swoją decyzję zmienił jednak po VARze i Pasquale Mazzocchi opuścił w pięćdziesiątej minucie plac gry. Faul zawodnika SSC Napoli można zobaczyć poniżej:

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)