Znają się ponad 10 lat. Mało kto wie, jakie wykształcenie ma żona gwiazdy kadry

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Laura i Piotr Zielińscy
Instagram / Na zdjęciu: Laura i Piotr Zielińscy
zdjęcie autora artykułu

Piotrowi Zielińskiemu wiedzie się nie tylko w sporcie, ale też w życiu prywatnym. Gwiazdora polskiej kadry od lat wspiera jego żona - Laura. I ona też nie może narzekać! Z pewnością niewiele osób wie, kim jest z wykształcenia.

Reprezentacja Polski w niedzielę rozpoczęła walkę na Euro 2024. Pod nieobecność Roberta Lewandowskiego kapitanem drużyny narodowej był Piotr Zieliński, który na co dzień od lat występuje we włoskiej Serie A.

Pomocnik rozegrał dobre spotkanie i w szesnastej minucie meczu zaliczył asystę przy golu Adama Buksy, ale Holandia odrobiła straty z nawiązką i zwyciężyła z zespołem Michała Probierza 2:1 (---> RELACJA). Kolejnym rywalem Polaków będzie Austria.

Gwiazdor kadry z pewnością będzie mógł liczyć na wsparcie swojej żony - Laury Zielińskiej. Para, która spotkała się po raz pierwszy w rodzinnych stronach piłkarza, czyli Ząbkowicach Śląskich, zna się już ponad dziesięć lat. W 2017 roku doszło do zaręczyn, a dwa lata później do ślubu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Aryna Sabalenka wróciła do treningów. Czas na trawę

Małżeństwo w 2021 roku doczekało się swojego pierwszego dziecka - syna Maksymiliana, który jest oczkiem w głowie rodziców. Co jeszcze wiemy o rodzinie Zielińskich?

Raczej niewiele osób wiedziało, jakie wykształcenie ma Laura Zielińska. Żona piłkarza jest analitykiem medycznym i uzyskała tytuł magistra. Pracę dyplomową obroniła w 2016 roku na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Partnerka Piotra Zielińskiego prowadzi swój profil na Instagramie, ale nie jest tak bardzo aktywna jak inne WAGs. W tym roku opublikowała tylko pięć postów, przy czym trzy z nich w maju, przy okazji imprezy urodzinowej swojego męża. Ma ponad 50 tysięcy obserwujących.

Czytaj także: "Panowie". Ujawniono przemowę Lewandowskiego w szatni Sprawdzono, ile kosztuje zegarek Probierza. Lepiej usiądź

Źródło artykułu: WP SportoweFakty