Tylko wjechał do Niemiec. "4400 zł mandatu, 3h na granicy"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Szymon Kasprzyk
Instagram / Na zdjęciu: Szymon Kasprzyk
zdjęcie autora artykułu

Szymon Kasprzyk nie miał szczęścia podczas podróży na mecz Polska - Austria. Youtuber znany pod pseudonimem "Isamu" po przekroczeniu niemieckiej granicy został zatrzymany przez policję.

W piątek reprezentacja Polski grała bardzo ważny mecz na Euro 2024. Niestety ulegliśmy Austrii 1:2.

Mistrzostwa Europy odbywają się w Niemczech, więc wielu polskich kibiców zdecydowało się jechać tam, by dopingować Biało-Czerwonych. Starcie z Austriakami zostało rozegrane w Berlinie. Na miejscu naszych wspierały tłumy.

Na wyjazd do stolicy Niemiec zdecydowało się także wiele gwiazd. W trasę wyruszył m.in. popularny youtuber "Isamu".

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Pazdan przedstawił skład na mecz z Austrią. Niespodzianka w linii obrony

Pudzianowski jedzie na mecz w koszulce kadry. Napis na plecach to hit >> Szymon Kasprzyk w czwartek w nocy wyruszył autem wraz z grupą znajomych. Początkowo podróż przebiegała bez zakłóceń. Problem pojawił się tuż po przekroczeniu niemieckiej granicy. Polacy zostali zatrzymani przez policję, a konsekwencje tego były bolesne.

"4400 zł mandatu, 3h na granicy, a to wszystko for Lewandowski" - poinformował na Facebooku.

Nie wiadomo, jakiego wykroczenia dopuścił się "Isamu", ale po wszystkim ruszył dalej w trasę. Udało się dotrzeć na miejsce i obejrzał na żywo Polska - Austria.

Kasprzyk jest fanem futbolu. Ma nawet własny klub, który został założony w 2023 roku. Pompa Team Jarosławiec niedawno świętował awans do wielkopolskiej klasy okręgowej.

Berlin. Nawet nasi piłkarze nagrywali, co działo się pod hotelem >> Lewandowski ściągnął koszulkę. Tylko spójrz na jego muskulaturę >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty