Kibice Legii odetchnęli z ulgą. Tak padły gole w meczu z Zagłębiem [WIDEO]

Twitter / Screen / Canal+Sport / Na zdjęciu: Rafał Augustyniak zapewnił Legii zwycięstwo w meczu z Zagłębiem

Legia Warszawa męczyła się w meczu z Zagłębiem Lubin mimo gry w przewadze niemal przez całą drugą połowę. W końcu jednak udało się przebić przez pomarańczową ścianę i Jasmina Buricia pokonał Rafał Augustyniak.

Od zwycięstwa zaczęła sezon 2024/25 Legia Warszawa. Stołeczny zespół pokonał w sobotni wieczór Zagłębie Lubin 2:0 po golach Rafała Augustyniaka i Luquinhasa (-----> RELACJA).

Mimo iż "Miedziowi" prezentowali się kiepsko przez większość spotkania i nie zagrażali bramce Kacpra Tobiasza, to legioniści długo nie potrafili przełamać defensywy rywala. I to pomimo faktu, że niemal przez całą drugą połowę goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce Michała Nalepy.

To udało się dopiero w 86. minucie, gdy precyzyjny strzał z narożnika pola karnego oddał Rafał Augustyniak.

Nie było tam wielkiej siły, ale za to sporo precyzji. Jasmin Burić trącił piłkę, ale ostatecznie nie dał rady tego obronić.

Zobacz bramkę Augustyniaka:

Nie było to ostatnie słowo drużyny prowadzonej przez Goncalo Feio. W doliczonym czasie przyjezdnych dobił Luquinhas, dla którego był to pierwszy gol po powrocie do Legii.