Ale numer. Tylko spójrz, jak zachował się Lewandowski po golu

Twitter / Na zdjęciu: Lamine Yamal i Robert Lewandowski cieszą sie z bramki

FC Barcelona w ramach czwartej kolejki La Ligi zmierzyła się z Realem Valladolid (7:0), a do siatki rywali trafił m.in. Robert Lewandowski. Po golu Polaka zapanowała wyjątkowa radość.

W meczu 4. kolejki na Stadionie Olimpijskim FC Barcelona była zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Realem Valladolid i pierwsza połowa tylko to potwierdziła. Blaugrana zdobyła w niej trzy bramki i z bezpieczną przewagą zeszła do szatni.

Gola na 2:0 zdobył Robert Lewandowski. To była 24. minuta, gdy kapitan reprezentacji Polski trafił do siatki. 36-latek otrzymał świetne podanie z prawej strony od Lamine'a Yamala i pokonał estońskiego bramkarza Karla Heina (więcej tutaj).

Widać, że atmosfera w FC Barcelonie jest znakomita. Lewandowski celebrował tego gola w wyjątkowy sposób. Podbiegł do niego Yamal, który mógł się pochwalić świetną asystą.

Lewandowski i jego młodszy klubowy kolega razem cieszyli się z tej bramki, prezentując cieszynkę "Lewego". Polak i 17-letni Hiszpan złączyli więc pięści, a na ich twarzach była wielka radość.

Szczęście zawodników "Dumy Katalonii" dziwić nie powinno. Jak na razie nie stracili w La Lidze żadnego punktu. Lewandowski zdobył już cztery bramki.

Ostatecznie FC Barcelona rozgromiła Real Valladolid aż 7:0 (więcej tutaj) i ma na koncie po czterech kolejkach La Ligi komplet 12 punktów.

Wymowne słowa trenera Jagiellonii. "Bliżej im do Ligi Europy niż nam"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty