Co on najlepszego wymyślił?! Fatalne zachowanie bramkarza Osasuny [WIDEO]

Twitter / Eleven Sports / Fatalny błąd bramkarza Osasuny

FC Barcelona miała bardzo trudną przeprawę w meczu z Osasuną Pampeluna i już do przerwy przegrywała 0:2. Po zmianie stron złapała kontakt za sprawą gola strzelonego przez Pau Victora, przy którym dużo pomógł bramkarz Osasuny Sergio Herrera.

Wyjazdy do Nawarry zawsze są bardzo trudne i sobotni wieczór kolejny raz to potwierdził. FC Barcelona od początku meczu z CA Osasuną miała ogromne problemy ze złapaniem odpowiedniego rytmu.

Do przerwy Blaugrana przegrywała już 0:2 i wówczas niewiele wskazywało na to, że będzie mogła odwrócić losy tej rywalizacji. Jednak po zmianie stron zespół Hansiego Flicka wrócił na dobre tory i szybko złapał kontakt.

W 53. minucie rywalizacji Sergio Herrera najpierw w znakomitym stylu wybronił uderzenie Roberta Lewandowskiego, ale po chwili totalnie stracił głowę. W pierwszym momencie golkiper fatalnie zagrał do kolegi z drużyny, co zakończyło się przejęciem piłki przez graczy Barcy.

Futbolówka spadła pod nogę Pau Victora, a ten bardzo szybko zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Osasuny. Prawda jest taka, że wykonał je bardzo źle i piłka nie miała prawa znaleźć się w siatce.

Stało się jednak inaczej i tylko wspomniany wyżej Herrera wie, jak ta sytuacja zakończyła się golem. Ostatecznie to trafienie niewiele dało Barcelonie, bo niedługo później Osasuna trafiła na 3:1, dzięki czemu uspokoiła ten mecz. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 4:2.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty