Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Piątek w gr. zachodniej II ligi: Nowy trener Tura, Pach zawieszony

Już trzeciego szkoleniowca w tym sezonie mają piłkarze II-ligowego Tura Turek. W piątek obowiązki szkoleniowca wielkopolskiego klubu przejął Piotr Zajączkowski, który zastąpił Jerzego Wyrobka.
Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz

Poprzedni trener przejął drużynę w połowie rundy jesiennej i na koniec rundy uplasował się z nim na piętnastym miejscu w tabeli. Kontrakt Jerzego Wyrobka upłynął 31 grudnia 2010 roku i klub postanowił nie przedłużać tej umowy. Po tygodniu przesłuchań szefowie Turka wybrali nowego szkoleniowca. Będzie nim Piotr Zajączkowski, który prowadził już Tur w rundzie wiosennej. Zajęcia miejscowi piłkarze mają wznowić 11 stycznia.

Jak już informowaliśmy, w środę treningów z Chojniczanką nie wznowił Sławomir Pach. Dlatego w piątek zarząd klubu postanowił zawiesić doświadczonego pomocnika na najbliższe trzy miesiące. Jak donoszą lokalne media były gracz Zagłębia Sosnowiec zgłosił chęć reprezentowania barw lidera II ligi - Olimpii Grudziądz.

Bałtyk Gdynia to kolejny zespół, który wznowił treningi po świąteczno-noworocznej przerwie. Na zajęciach trener Jacek Grembocki miał do dyspozycji aż 29 piłkarzy. Z jesiennej kadry zabrakło jedynie dwójki zawodników - Dariusza Grubby i Remigiusza Malickiego. Pierwsze ćwiczenia nie były zbyt wymagające, a trening miał charakter rozruchu. Plan przygotowań do wiosny mamy poznać w najbliższych dniach.

Również w Wałbrzychu dla graczy zakończył się okres zimowych wakacji. Podobnie jak w Gdyni zabrakło kilku mniej istotnych zawodników. Aktualnie dla działaczy największym problemem jest zalegający na boiskach śnieg. - Nie wiem dlaczego śnieg z boiska nie został uprzątnięty, bo jestem poza Wałbrzychem. Moi pracownicy mieli go usunąć już we wtorek, być może był mocno zmrożony i trudno było go uprzątnąć - podkreślił Mariusz Gawlik, dyrektor OSiR w Wałbrzychu.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
mksturturek.pl / mkschojniczanka.pl / baltyk.gdynia.pl / wroclaw.naszemiasto.pl
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×