Krzysztof Kotorowski przedłuży kontrakt z Lechem? "Nie można tego wykluczyć"

Lech ma obecnie trzech bramkarzy walczących o miejsce w składzie. Czy latem to się zmieni? Wszystko zależy od decyzji w sprawie przyszłości Krzysztofa Kotorowskiego.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Ostatni występ 38-latek zaliczył 20 września ubiegłego roku. Później zasiadał jedynie na ławce rezerwowych, bądź pełnił funkcję trzeciego golkipera i oglądał spotkania z trybun.Od jakiegoś czasu pojawia się temat zakończenia przez Krzysztofa Kotorowskiego kariery. Jakie są plany Kolejorza wobec tego piłkarza? Czy wicemistrz Polski byłby skłonny przedłużyć z nim wygasający w czerwcu kontrakt?
- Krzysztof to prawdziwy profesjonalista. Na boisku prezentuje się bardzo dobrze, poza tym często pomaga Jasminowi Buriciowi i Maciejowi Gostomskiemu. Ma zarówno doświadczenie, jak i zapał do pracy, a to budzi szacunek u jego kolegów. Nie możemy wykluczyć, że "Kotor" pozostanie w drużynie na kolejny sezon, natomiast decyzja jeszcze nie została podjęta - powiedział portalowi SportoweFakty.pl wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

Bez względu na rozwój wypadków doświadczony golkiper nie rozstanie się jednak z klubem z Poznania. - Na pewno widzimy wspólną przyszłość - również po zakończeniu przez niego kariery zawodniczej - zaznaczył Rutkowski.

Kotorowski reprezentuje barwy Kolejorza od rundy wiosennej sezonu 2003/2004. Wcześniej przez kilka lat był związany z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wlkp.

Lech Poznań dopisał w Stargardzie Szczecińskim kolejny punkt do bogatej listy pucharowych kompromitacji!

Czy Lech powinien przedłużyć umowę z Krzysztofem Kotorowski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×