Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty T-ME: Dzalamidze i Starzyński dołączyli do czołówki

Ścisła czołówka klasyfikacji asystentów w 32. kolejce nie zaliczyła kolejnych zdobyczy. Na trzecie miejsce awansowali Dzalamidze i Starzyński, którzy pozycję zajmują z czwórką innych graczy.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 32. kolejce: Chmiel (Podbeskidzie), Starzyński (Ruch), Rakels 2, Covilo (Cracovia), Jović, Boguski (Wisła), Mila (Lechia), Drygas 2, Barisić (Zawisza), Jovanović (Korona), Broź (Legia), Pich (Śląsk), T. Kędziora (Lech), Modelski, Dzalamidze (Jagiellonia), Gergel (Górnik Z.).


Klasyfikacja asystentów T-Mobile Ekstraklasy po 32. kolejce:

13 - Stilić (Wisła)

9 - Brzyski (Legia)

8 - Budziński (Cracovia), Dzalamidze (Jagiellonia), Madej (Górnik), Michał Mak (GKS), Mila (Śląsk - 5, Lechia), Starzyński (Ruch)

7 - Jeż (Górnik), Murawski (Pogoń), Nazario (Lechia),

6 - Badia (Piast), Bonin (Górnik Ł.), Drygas (Zawisza), Frączczak (Pogoń), Hamalainen (Lech), Iwański (Podbeskidzie), Lovrencsics (Lech), Makuszewski (Lechia), Sz. Pawłowski (Lech), Saganowski (Legia)

5 - Brożek (Wisła), Cernych (Górnik Ł.), Chmiel (Podbeskidzie), Demjan (Podbeskidzie), Duda (Legia), Gigołajew (Ruch), Hanzel (Piast), Jankowski (Wisła), T. Kędziora (Lech), Kosznik (Górnik Z.), Mraz (Górnik Ł.), F. Paixao (Śląsk), Sadajew (Lechia - 2, Lech), Sarki (Wisła), Wilczek (Piast)

4 - Babiarz (Ruch), Boguski (Wisła), Bozok (Górnik Ł.), Broź (Legia), Burliga (Wisła), Douglas (Lech), Gajos (Jagiellonia), Garguła (Wisła), Gergel (Górnik), Jodłowiec (Legia), Machaj (Śląsk), Nunes (Pogoń), Ostrowski (Śląsk), Pich (Śląsk), Pinto (Legia), Radović (Legia), Sadlok (Wisła), Szeliga (Piast), Wdowiak (Cracovia), Zieńczuk (Ruch), Żyro (Legia)

3 - Aankour (Korona), Carlos (Korona, Zawisza - 1), Droppa (Śląsk), Golański (Korona), Hateley (Śląsk), Jovanović (Korona), Kapo (Korona), Korzym (Podbeskidzie), Kownacki (Lech), Kucharczyk (Legia), Linetty (Lech), Malinowski (Podbeskidzie), Mierzejewski (Górnik Ł.), Piątkowski (Jagiellonia), Quintana (Jagiellonia), Rakkels (Cracovia), Sa (Legia), Stępiński (Wisła), Sylwestrzak (Korona), Trytko (Korona), Tuszyński (Jagiellonia), Wroński (GKS), Vassiljev (Piast), Vranjes (Lechia), Ziajka (Zawisza)

2 - D. Dąbrowski (Cracovia), Dziwniel (Ruch), Efir (Ruch), Formella (Lech), S. Gancarczyk (Górnik), Hasani (Górnik Ł.), Henriquez (Lech), Izvolt (Piast), Jović (Wisła), Kapustka (Cracovia), Kiełb (Korona), Konczkowski (Ruch), Kosecki (Legia), Kun (Pogoń), Leandro (Korona), Leković (Lechia), Łukasik (Lechia), Mackiewicz (Jagiellonia), Magiera (Górnik Z.), Małecki (Pogoń), Mica (Zawisza), Modelski (Jagiellonia), Możdżeń (Lechia), Mójta (GKS), Mystkowski (Jagiellonia), T. Nowak (Górnik Ł.), Osyra (Piast), J. Pawłowski (Jagiellonia), Pazio (Podbeskidzie), Pilipczuk (Korona), Podgórski (Piast), Porcellis (Zawisza), Robak (Pogoń), Romanczuk (Jagiellonia), Rymaniak (Cracovia), Stano (Podbeskidzie), Szymański (PGE GKS), Ślusarski (PGE GKS), Śpiączka (Podbeskidzie), Trałka (Lech), Wacławczyk (GKS), Wasiluk (Jagiellonia), Wojtkowiak (Lechia), Vrdoljak (Legia), Zachara (Górnik Z.), Zejdler (Cracovia)

1 - Adu (Podbeskidzie), Aleksić (Lechia), Alvarinho (Zawisza), Arajuuri (Lech), Araujo (Zawisza), Barisić (Zawisza), Barrientos (Wisla), Celeban (Śląsk), Colak (Lechia), Covilo (Cracovia), Danielak (Pogoń), Danielewicz (Śląsk), Deja (Podbeskidzie), Deleu (Cracovia), Dudka (Wisła), Basta (PGE GKS), Cetnarski (Cracovia), M. Dąbrowski (Pogoń), Dialiba (Cracovia), Dudu (Śląsk), Frankowski (Jagiellonia), Friesenbichler (Lechia), Furman (Legia), Giulherme (Legia), Golla (Pogoń), Grajciar (Śląsk), Grendel (Górnik Z.), Grzelczak (Lechia), Grzyb (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Guilherme (Legia), Hernani (Pogoń), Hołota (Śląsk), Janicki (Lechia), Janota (Pogoń), Jasiński (Jagiellonia), Jevtić (Lech), Kadu (Zawisza), Kalkowski (Górnik Ł.), Keita (Lech), Konieczny (Podbeskidzie), Kowalski (Ruch), Klepczyński (Piast), Kurzawa (Górnik Z.), Kuś (Ruch), Łuczak (Górnik Z.), Machaj (Śląsk), Mateusz Mak (GKS), Marković (Korona), Martinez (Piast), Micael (Zawisz), Moskwik (Piast), Murawski (Pogoń), D. Nowak (Cracovia), Nykiel (Cracovia), Olszar (PE GKS), Ouattara (Korona), Patejuk (Podbeskidzie), Piech (Legia), Plizga (Górnik Z.), Robak (Pogoń), Rogalski (Pogoń), Rudol (Pogoń), Sawicki (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), R. Sobolewski (Górnik), Sokołowski (Podbeskidzie), Sretenović (Cracovia), Surma (Ruch), Szmatiuk (Górnik Ł.), Szwoch (Legia), Tarasovs (Jagiellonia), Ubiparip (Lech), Wagner (Zawisza), Wiśniewski (Lechia), Wójcicki (Zawisza), Visnakovs (Ruch), Zieliński (Śląsk), Zięba (PGE GKS), Zivec (Piast), Zjawiński (Cracovia), Zwoliński (Pogoń).

Cieśliński razy dwa - relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×