WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty ekstraklasy: Wysokie tempo Wolskiego

Pomocnik Wisły Kraków Rafał Wolski wrócił zimą do Polski i szybko przypomniał, że w piłkę grać potrafi. Zawodnik Białej Gwiazdy w 29. kolejce zaliczył 2 asysty i łącznie ma ich już 5.
Michał Piegza
Michał Piegza
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Krzysztof Porębski/WP SportoweFakty

Asysty w 29. kolejce: Zwoliński (Pogoń), Kwiek (Górnik Z.), Jędrzejczyk (Legia), Starzyński, Janoszka, Papadopulos, Rakowski (Zagłębie), Pietrowski (Piast), Wolski 2 (Wisła), Mazek, Lipski (Ruch), Mójta, Sloboda Chmiel (Podbeskidzie).

Klasyfikacja asystentów po 28. kolejce:

11 - Mraz (Piast)

10 - Cetnarski (Cracovia)

8 - Duda (Legia), Kapustka (Cracovia), Mójta (Podbeskidzie), Nikolić (Legia), Vassiljev (Jagiellonia)

7 - Jodłowiec (Legia), R. Murawski (Pogoń), Wójcicki (Cracovia)

6 - Kędziora (Termalica), Kucharczyk (Legia), Lipski (Ruch), F. Paixao (Śląsk - 6, Lechia)

5 - Cotra (Zagłębie), Guilherme (Legia), Janus (Zagłębie), Jović (Wisła), Linetty (Lech), Nowak (Górnik Ł.), Pietrowski (Piast), Wolski (Wisła)

4 - Aankour (Korona), Badia (Piast), Budziński (Cracovia), Burliga (Wisła) - 3, Jagiellonia), Brożek (Wisła), D. Dąbrowski (Cracovia), Dwaliszwili (Pogoń), Frączczak (Pogoń), Gergel (Górnik Z.), Iwański (Ruch), Jankowski (Wisła), Konczkowski (Ruch), Lovrencsics (Lech), Mateusz Mak (Piast), Mazek (Ruch), Papadopulos (Zagłębie), Piesio (Górnik Ł.), Pitry (Górnik Ł.), Prijović (Legia), Starzyński (Zagłębie), Sylwestrzak (Korona), Vacek (Piast)

3 - Barisić (Piast), Chmiel (Podbeskidzie), Chrapek (Lechia), Demjan (Podbeskidzie), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Janoszka (Zagłębie), Jaroszyński (Cracovia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kowalski (Podbeskidzie), Łukasik (Lechia), Madej (Górnik Z.), Małecki (Pogoń - 1, Wisła), Ondrasek (Wisła), Pawłowski (Lech), K. Piątek (Zagłębie), Pich (Śląsk), Rakels (Cracovia), Sierpina (Korona), Słodowy (Górnik Z.), Świerczok (Górnik Ł.), Wawrzyniak (Lechia), Zieńczuk (Ruch), Zwoliński (Pogoń)

2 - Babiarz (Termalica), Biskup (Termalica), Bereszyński (Legia), Boguski (Wisła), Borysiuk (Lechia), Brzyski (Legia), Cernych (Górnik Ł.), Danch (Górnik Z.), Dejmek (Korona), Deleu (Cracovia), Douglas (Lech), Foszmańczyk (Termalica), Furman (Legia), Gajos (Lech), Góralski (Jagiellonia), Grajciar (Śląsk), Grendel (Górnik Z.), Hamalainen (Lech), Haraslin (Lechia), Jarecki (Termalica), Jeż (Górnik Z.), Kiełb (Śląsk), (Lechia), Kuświk (Lechia), Kwame (Podbeskidzie), Mackiewicz (Jagiellonia), Maloca (Lechia), Matras (Pogoń), Mierzejewski (Górnik Ł.), Mila (Lechia), Nazario (Lechia), Nespor (Piast), Oleksy (Ruch), Osyra (Piast), Pleva (Termalica), Plizga (Termalica), Rakowski (Zagłębie), Stępiński (Ruch), Stolarski (Lechia), Straus (Jagiellonia), Szczepaniak (Podbeskidzie), Szeliga (Piast), Thomalla (Lech), Tomasik (Jagiellonia), Trałka (Lech), Wojtkowiak (Lechia), Zieliński (Śląsk),

1 - Akahoshi (Pogoń), Arajuuri (Lech), Bratanović (Termalica), Bonin (Górnik Ł.), Broź (Legia), Buksa (Lechia), Cabrera (Korona), Cebula (Korona), Ceesay (Lech), Chmiel (Podbeskidzie), Cywka (Wisła), M. Dąbrowski (Zagłębie), Dialiba (Cracovia), Efir (Ruch), Formella (Lech), Gabovs (Korona), Grzyb (Jagiellonia), Guldan (Zagłębie), Guzmics (Wisła), Hateley (Śląsk), Hebert (Piast), Hołota (Górnik Ł.), Janicki (Lechia), Janić (Podbeskidzie), Jędrzejczyk (Legia), Jovanović (Korona), Kadar (Lech), Kallaste (Górnik Z.), Kante (Górnik Z.), Kato (Podbeskidzie), Kędziora (Termalica), Koj (Ruch), Kołodziej (Podbeskidzie), Korun (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Kownacki (Lech), Kovacević (Lechia), Krasić (Lechia), Kurzawa (Górnik Z.), Kwiek (Górnik Z.), Leandro (Górnik Ł.), Lewandowski (Pogoń), Lewczuk (Legia), Listkowski (Pogoń), Magiera (Górnik Z.), Michał Mak (Lechia), Makuszewski (Lechia), Markowski (Termalica), Mączyński (Wisła), Misak (Termalica), Możdżeń (Podbeskidzie), Murayama (Pogoń), Nikitović (Górnik Ł.), Nunes (Pogoń), Pawelec (Śląsk), Pazio (Podbeskidzie), Piech (Legia), Peszko (Lechia), Polczak (Cracovia), Przybecki (Pogoń), Robak (Lech), Rzeźniczak (Legia), Sadlok (Wisła), Sadzawicki (Górnik Z.), Saganowski (Legia), Sasin (Górnik Ł.), Sekulski (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Sloboda (Podbeskidzie), R. Sobolewski (Górnik Z.), Sołdecki (Termalica), Stano (Termalica), Surma (Ruch), Śpiączka (Górnik Ł), Tarasovs (Jagiellonia), Tarnowski (Podbeskidzie), Todorovski (Zagłębie), Tosik (Zagłębie), Wiśniewski (Lechia), Woźniak (Zagłębie), Vlasko (Zagłębie), Zając (Korona), Ziajka (Termalica), Zejdler (Cracovia), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia).

Kolejka Gole Asysty
1. 21 17
2. 21 16
3. 20 17
4. 12 9
5. 31 24
6. 23 16
7. 25 19
8. 20 13
9. 27 23
10. 20 17
11 21 19
12. 20 18
13. 16 16
14. 14 10
15. 24 23
16. 23 17
17. 15 13
18. 25 20
19. 22 16
20. 19 16
21. 23 19
22. 25 22
23. 23 17
24. 21 16
25. 16 11
26 27 22
27. 27 20
28. 18 9
29. 19 15
Łącznie 618 483
Pokaż całą tabelę
Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: cudowna bramka Teveza

Oglądaj online mecz Polska  -Łotwa na żywo w WP Pilot!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×