Krzysztof Piątek sondowany przez Real Madryt

Krzysztof Piątek notuje świetny sezon, co udowodnił podczas meczu reprezentacji z Austrią, strzelając zwycięskiego gola, dzięki czemu Polska wygrała 1:0. Napastnikiem zainteresował się Real Madryt.

Dominika Pawlik
Krzysztof Piątek Getty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
29 bramek w 34 meczach, najpierw w barwach Genoi CFC, a następnie w AC Milan. Krzysztof Piątek nie zwolnił tempa również w przerwie reprezentacyjnej, choć spotkanie z Austrią rozpoczynał na ławce. Polak wszedł w 59. minucie, a 10 minut później miał sporo szczęścia, ale też nie spudłował i zdobył kolejnego gola w sezonie.

Po spotkaniu w Wiedniu pojawiła się informacja na jednym z dużych hiszpańskich kont (powiązanym z aplikacją 365ScoresApp, przekazującą wyniki z wydarzeń sportowych - przyp. red.) na Twitterze, że Piątka sonduje Real Madryt.

Sytuacja w stolicy Madrytu jest dynamiczna, bowiem po nieudanym sezonie, szybkim odpadnięciu z Ligi Mistrzów, a także zmianach na ławce trenerskiej, niewykluczone są też poważne ruchy transferowe.

Na razie Krzysztof Piątek świetnie czuje się w AC Milan, z którym związał się dopiero kilka tygodni temu, więc trudno spodziewać się przenosin, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Czy Piątek sprawdziłby się w Realu Madryt?