Puchar Niemiec. VfL Bochum - Bayern Monachium. Niko Kovac prawie oberwał piwem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Niko Kovac
Getty Images / / Na zdjęciu: Niko Kovac

Po meczu w Bochum z trybun poleciały kubki z piwem. Z relacji świadków wynika, że to fani Bayernu Monachium dopuścili się haniebnego zachowania.

Kibice Bayernu Monachium nie będą miło wspominać wyprawy do Bochum na mecz drugiej rundy Pucharu Niemiec. Bawarczycy prawie odpadli z przedstawicielem 2. Bundesligi, bo rywal długo prowadził 1:0. Ostatecznie dwa gole w ostatnich minutach dały awans niemieckiemu gigantowi.

Puchar Niemiec. VfL Bochum - Bayern Monachium. Robert Lewandowski ze słabymi ocenami >> Fani jednak byli zdegustowani postawą swoich ulubieńców. "Bild" pisze, że z tego powodu prawie oberwał trener Niko Kovac. W kierunku chorwackiego szkoleniowca poleciał kubek z piwem.

Do skandalu doszło już po meczu, gdy trener Bayernu poszedł podziękować opiekunowi VfL Bochum. To Thomas Reis zauważył lecący przedmiot i w porę odsunął swojego kolegę po fachu.

Bundesliga. VfL Bochum - Bayern Monachium. Niko Kovac skomentował męczarnie swojego zespołu >> Dziennikarz Florian Plettenberg z telewizji Sport1 zdradza, że mniej szczęścia miał sędzia liniowy, który oberwał w plecy kubkiem z piwem. To zdenerwowało sztab szkoleniowy Bayernu. Kovac i jego asystent Hansi Flick przeprowadzili rozmowę wychowawczą z monachijskimi kibicami.