Puchar Niemiec. VfL Bochum - Bayern Monachium. Niko Kovac prawie oberwał piwem

Po meczu w Bochum z trybun poleciały kubki z piwem. Z relacji świadków wynika, że to fani Bayernu Monachium dopuścili się haniebnego zachowania.
Robert Czykiel
Niko Kovac Getty Images / Na zdjęciu: Niko Kovac

Kibice Bayernu Monachium nie będą miło wspominać wyprawy do Bochum na mecz drugiej rundy Pucharu Niemiec. Bawarczycy prawie odpadli z przedstawicielem 2. Bundesligi, bo rywal długo prowadził 1:0. Ostatecznie dwa gole w ostatnich minutach dały awans niemieckiemu gigantowi.

Puchar Niemiec. VfL Bochum - Bayern Monachium. Robert Lewandowski ze słabymi ocenami >>

Fani jednak byli zdegustowani postawą swoich ulubieńców. "Bild" pisze, że z tego powodu prawie oberwał trener Niko Kovac. W kierunku chorwackiego szkoleniowca poleciał kubek z piwem.

Do skandalu doszło już po meczu, gdy trener Bayernu poszedł podziękować opiekunowi VfL Bochum. To Thomas Reis zauważył lecący przedmiot i w porę odsunął swojego kolegę po fachu.

Bundesliga. VfL Bochum - Bayern Monachium. Niko Kovac skomentował męczarnie swojego zespołu >>

Dziennikarz Florian Plettenberg z telewizji Sport1 zdradza, że mniej szczęścia miał sędzia liniowy, który oberwał w plecy kubkiem z piwem. To zdenerwowało sztab szkoleniowy Bayernu. Kovac i jego asystent Hansi Flick przeprowadzili rozmowę wychowawczą z monachijskimi kibicami.