Liga Mistrzów: Olympiakos - Crvena Zvezda. Emocje w końcówce, Grecy zagrają wiosną w Lidze Europy

Olympiakos Pireus rzutem na taśmę zapewnił sobie 3. miejsce w tabeli grupy B LM. Grecki zespół pokonał u siebie Crvenę Zvezdę Belgrad 1:0 i wiosną wystąpi w 1/16 finału Ligi Europy.

Szymon Mierzyński
Daniel Podence Getty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Daniel Podence
Decydujący gol padł dopiero w 88. minucie, gdy Youssef El Arabi pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Jandera.

Serbowie mogą mieć ogromne powody do niedosytu, bo gdyby utrzymali remis, to oni zajęliby 3. lokatę i zapewniliby sobie pozostanie w europejskich pucharach.

->Liga Mistrzów: Atletico Madryt uzupełniło fazę pucharową. Lokomotiw Moskwa z Rybusem i Krychowiakiem statystował

W pierwszej połowie zresztą Crvena Zvezda też miała jedenastkę, jednak egzekwujący ją Tomane huknął w poprzeczkę. Wtedy sędzia wskazał na "wapno" po tym jak Guilherme sfaulował Marko Marina.

Dzięki środowej wygranej Olympiakos zgromadził na finiszu cztery punkty - o jeden więcej niż ekipa z Belgradu.

->Liga Mistrzów. Club Brugge - Real Madryt. Real dopełnił formalności w bezbarwnym meczu

Olympiakos Pireus - Crvena Zvezda Belgrad 1:0 (0:0) 1:0 - Youssef El Arabi 88'