La Liga. Barcelona - Granada. Zabawili się z przeciwnikami. Zobacz zwycięską bramkę Lionela Messiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ENRIC FONTCUBERTA / Na zdjęciu: Lionel Messi
PAP/EPA / ENRIC FONTCUBERTA / Na zdjęciu: Lionel Messi

FC Barcelona długo czekała na trafienie w meczu z Granadą (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów w 76. minucie strzelił Lionel Messi. Wcześniej gracze Blaugrany popisali się efektowną akcją.

W tym artykule dowiesz się o:

W meczu 20. kolejki Primera Division na ławce trenerskiej FC Barcelony po raz pierwszy zasiadł Quique Setien, który w tym tygodniu zastąpił na tym stanowisku Ernesto Valverde.

W swoim pierwszym spotkaniu pod wodzą nowego szkoleniowca FC Barcelona zaprezentowała się z dobrej strony, choć piłkarze Blaugrany długo musieli czekać na zdobycie bramki.

Wynik meczu udało się otworzyć dopiero w 76. minucie. Zaczęło się od udanego przejęcia piłki przez Riquiego Puiga na wysokości pola karnego rywali.

Piłkarze FC Barcelony wymienili kilka szybkich podań, aż w końcu Lionel Messi strzelił bramkę na wagę trzech punktów. Kapitalną asystą popisał się Aleix Vidal, który podał do Argentyńczyka piętą. FC Barcelona zwyciężyła z Granadą 1:0, dzięki czemu utrzymała pozycję lidera ligi hiszpańskiej.

Zobacz bramkę Lionela Messiego w meczu z Granadą:

Czytaj także:Euro 2020. "Czysta karta. Zaczynam od początku". Maciej Rybus chce pomóc kadrzeSerie A: Juventus pokonał Parmę i ucieka Interowi. Dublet Cristiano Ronaldo, bezbłędny Wojciech Szczęsny

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy FC Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii?