Liga Mistrzów. Imponujący wynik Bayernu Monachium. Wyrównał rekord Manchesteru United

Bayern Monachium przedłużył świetną passę bez porażki w Lidze Mistrzów. Tym samym drużyna ze stolicy Bawarii wyrównała fantastyczny rekord, jakim może się pochwalić Manchester United.

Mateusz Domański
Thomas Mueller (na zdjęciu) strzelił gola dla Bayernu w Madrycie przeciwko Atletico Mecz zakończył się remisem 1:1 PAP/EPA / Juanjo Martin / Thomas Mueller (na zdjęciu) strzelił gola dla Bayernu w Madrycie przeciwko Atletico. Mecz zakończył się remisem 1:1
We wtorkowy wieczór Bayern Monachium zmierzył się z Atletico Madryt. Wynik tego spotkania został otwarty przez ekipę z Hiszpanii. Doszło do tego w 26. minucie rywalizacji.

Dopiero w 86. minucie do wyrównania doprowadził Thomas Mueller. Pokonał golkipera rywali strzałem z rzutu wolnego. Dzięki temu Bawarczycy zdołali uniknąć porażki - spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Tym samym przedłużyli fenomenalną serię. Monachijczycy nie przegrali 16 meczów wyjazdowych Ligi Mistrzów z rzędu. W ten sposób wyrównali rekord należący do Manchesteru United - zaznaczono na profilu Bayern & Germany na Twitterze.

W trwającej fazie grupowej Ligi Mistrzów klub z Monachium zanotował cztery zwycięstwa i jeden remis. Monachijczycy są już pewni awansu.

Ostatni mecz w ramach grupowych zmagań Bayern rozegra 9 grudnia. Wówczas drużyna Hansiego Flicka zmierzy się z Lokomotiwem Moskwa. Początek o godzinie 21:00.