Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Poznajesz tego mężczyznę? Policja szuka współsprawcy pobicia Macieja Aleksiuka

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto opublikowali wizerunek podejrzanego o pobicie Macieja Aleksiuka. Ciało 20-latka odnaleziono na początku października w Odrze.
Dawid Borek
Dawid Borek
mężczyzna podejrzewany o pobicie Macieja Aleksiuka Materiały prasowe / Komenda Miejska Policji we Wrocławiu / Na zdjęciu: mężczyzna podejrzewany o pobicie Macieja Aleksiuka

Maciej Aleksiuk zaginął w nocy z 25 na 26 września we Wrocławiu. Piłkarz wybrał się wtedy ze znajomymi do klubu X-Demon. Ostatni raz widziano go po godzinie 2 w nocy. 3 października odnaleziono jego ciało w Odrze. Zwłoki znajdowały się w okolicy Mostu Milenijnego.

W związku ze śmiercią 20-latka, Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu postawiła zarzuty dwóm osobom. Chodzi o ochroniarza Przemysława Sz. i menedżera Łukasza R. Ten pierwszy przyznał się do pobicia Aleksiuka. Z kolei R. miał utrudniać przygotowanie postępowania przygotowawczego.

Śledczy ustalili, że Przemysław Sz. nie był jedyną osobą zadającą ciosy 20-latkowi. Poszukują kolejnego mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem, udostępniając jego wizerunek. To klatki z nagrania z monitoringu.

"Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na fotografiach, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym czynności pod numerem 602-776-858 w godzinach 8:00 - 20:00 lub osobiście na Komisariacie Policji Wrocław Stare Miasto" - informuje wrocławska policja.

Podejrzany o pobicie Macieja Aleksiuka:

wroclaw.policja.gov.pl wroclaw.policja.gov.pl

wroclaw.policja.gov.pl wroclaw.policja.gov.pl
wroclaw.policja.gov.pl wroclaw.policja.gov.pl
Zobacz też:
Śmierć Macieja Aleksiuka. Możliwe zarzuty dla kolejnych osób
Prokuratura postawiła zarzuty po śmierci Macieja Aleksiuka. Ochroniarz przyznał się do pobicia 20-latka

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×