Puchar Anglii: ależ bomba! Adama Traore huknął i rozstrzygnął pojedynek

Wolverhampton Wanderers pokonało Crystal Palace (1:0) w Pucharze Anglii, a bohaterem spotkania został Adama Traore. To kapitalne uderzenie było wielką ozdobą tej konfrontacji.

Krzysztof Kaczmarczyk
 Adama Traore strzela gola w Pucharze Anglii Getty Images / Sam Bagnall / Na zdjęciu: Adama Traore strzela gola w Pucharze Anglii
35. minuta meczu okazała się kluczowa. Wtedy piłkę na prawym skrzydle otrzymał Adama Traore. Hiszpan zdecydował się na akcję, a jej efekt był kapitalny.

Traore podciągnął kilka metrów do środka pod pole karne i zdecydował się na uderzenie. Bramkarz Crystal Palace Jack Butland próbował interweniować, ale uderzenie było piekielnie mocne i precyzyjne, że nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

- Ależ bomba! Fantastyczny gol reprezentanta Hiszpanii - emocjonował się zagraniem Traore komentator stacji Eleven Sports Michał Mitrut.

Ten dodał po chwili, że martwi się o... reprezentantów Polski. - Współczuję piłkarzowi reprezentacji Polski, który na Euro będzie odpowiedzialny za krycie tego siłacza - oznajmił.

Fenomenalne uderzenie Traore rozstrzygnęło finalnie pojedynek, bowiem więcej goli już nie padło i ekipa Wolverhampton Wanderers mogła cieszyć się z sukcesu.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)