Serie A. Co to był za strzał! Zobacz trafienie Adama Marusicia (wideo)

Adam Marusić z Lazio Rzym strzałem z ok. 20 metrów kompletnie zaskoczył bramkarza Atalanty Bergamo w meczu Serie A na Gewiss Stadium.

Piotr Bobakowski
Gol Adama Marusicia (Atalanta - Lazio) Twitter / ELEVENSPORTSPL / Gol Adama Marusicia (Atalanta - Lazio)
"Przepiękne trafienie Adama Marusicia! Zobaczcie świetny strzał z dystansu zawodnika S.S. Lazio w starciu z Atalantą Bergamo!" - skomentowano na twitterowym koncie Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z golem otwarcia w niedzielnym meczu Serie A Atalanta Bergamo - Lazio Rzym.

W 3. minucie pojedynku obrońca z Czarnogóry zdecydował się na strzał z dystansu (z ok. 20 metrów), po którym piłka wpadła przy słupku bramki gospodarzy. Bramkarz Atalanty Pierluigi Gollini wyciągnął się jak struna, ale nie zdołał sięgnąć piłki.

Wydaje się, że golkiper został oślepiony przez słońce i jego reakcja była minimalnie spóźniona. "Cóż to był za strzał Adama Marusicia, który przeżywa chyba swoją drugą młodość! Co za bramka! Słońce chyba nie pomogło Golliniemu" - komentatorzy Eleven Sports byli pod ogromnym wrażeniem gola 28-letniego defensora Lazio.

Do przerwy goście prowadzili w meczu na Gewiss Stadium w Bergamo 1:0 (spotkanie zakończyło się wygraną Lazio 3:1).

Zobacz trafienie Marusicia.

Zobacz:
La Liga. Stanowcza reakcja klubu po publikacji dziennika. FC Barcelona podejmuje kroki prawne
Premier League: pierwsze zwycięstwo Thomasa Tuchela. Absolutna dominacja Chelsea

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)