Kibice AC Milan wściekli się na bramkarza. Chodzi o jedno zdjęcie

AC Milan ma za sobą bardzo nieudany pojedynek z Lazio Rzym. "Rossoneri" przegrali na wyjeździe 0:3. Kibice byli zszokowani tym, jak po porażce zachowywał się bramkarz ekipy z Mediolanu Gianluigi Donnarumma.

Mateusz Domański
Gianluigi Donnarumma i Pepe Reina PAP/EPA / Maurizio Brambatti / Na zdjęciu: Gianluigi Donnarumma i Pepe Reina
Poniedziałkowy pojedynek z Lazio Rzym nie ułożył się po myśli AC Milan. Rywale otworzyli wynik już w drugiej minucie. Krótko po przerwie drugi raz na listę strzelców wpisał się Joaquin Correa, natomiast w końcówce wynik spotkania ustalił Ciro Immobile.

Do sieci trafiła porcja zdjęć z tego meczu. Uwagę kibiców najbardziej przykuła fotografia, na której pojawili się bramkarz AC Milan Gianluigi Donnarumma i Pepe Reina, który strzeże dostępu do bramki Lazio.

Fani ostro skrytykowali Donnarummę, który po porażce jakby nigdy nic żartował z Reiną. Fotografowie uchwycili, jak bramkarz zespołu z Mediolanu uśmiecha się od ucha do ucha.

Podczas poniedziałkowego spotkania Donnarumma odnotował kilka fantastycznych interwencji, ale mimo to nie zapobiegł porażce - podkreślają włoskie media.

Kibice są zirytowani jego postawą po spotkaniu. Niektórzy internauci sugerują, że powinien odbyć karne jednostki treningowe. Są też tacy, którzy nie chcą już go widzieć w bramce Milanu!

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)