Arkadiusz Milik pokazał moc! Zobacz hat-tricka napastnika Olympique Marsylia (wideo)

Ostatnie dwa ligowe mecze Olympique Marsylia kończyły się bez bramki Arkadiusza Milika. W niedzielę w meczu z Angers zdobył szóstego, siódmego i ósmego gola w Ligue 1.

Robert Czykiel
Arkadiusz Milik Twitter / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Francuska Ligue 1 jest już na finiszu. W niedzielę wieczorem Olympique Marsylia rozegrał przedostatnie spotkanie w tym sezonie. Możliwe też, że są to ostatnie występy Arkadiusza Milika we francuskim klubie.

Polski napastnik jednak skupia się na teraźniejszości. W niedzielę po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Tym razem pokonał bramkarza Angers SCO.

27-latek zdobył bramkę w pierwszej połowie. Pol Lirola dośrodkował z prawej strony boiska, a Milik uciekł obrońcom i z kilku metrów uderzył głową. Piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

Na tym jednak się nie skończyło. Na początku drugiej połowy Polak dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił między jego nogami, a Olympique wyszedł na prowadzenie 2:0.

Milik ostatecznie skompletował hat-tricka. Dokonał tego z rzutu karnego, który dał jego drużynie zwycięstwo 3:2.

To szósty i siódmy gol reprezentanta Polski w tym sezonie Ligue 1. Na koncie ma także jedną bramkę w Pucharze Francji.

Gol Milika na 1:0.

Gol Milika na 2:0.

Gol Milika na 3:2.