Ronaldinho czarował jak za dawnych lat. Zobacz, jak strzelił gola w meczu legend (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Eleven Sports / Na zdjęciu: Ronaldinho
Facebook / Eleven Sports / Na zdjęciu: Ronaldinho

Tyle legend na boisku zdarza się niezwykle rzadko. Spotkanie dawnych gwiazd Realu Madryt i FC Barcelona przywołało wiele wspomnień. Jak przed laty czarował Ronaldinho, który zdobył bramkę z rzutu karnego.

W tym artykule dowiesz się o:

W składach Realu Madryt i FC Barcelona nie zabrakło dawnych gwiazd, które przed laty były w gronie najlepszych piłkarzy świata. Po stronie Królewskich zagrali m.in. Luis Figo, Ivan Campo czy Roberto Carlos. Z kolei w zestawieniu Barcy znaleźli się Deco, Rivaldo Javier Saviola czy Ronaldinho.

Ten ostatni czarował jak przed laty. Choć ostatnio zmagał się z wieloma problemami prywatnymi, to jednak Brazylijczyk powoli wychodzi na prostą. W El Clasico legend to on otworzył wynik spotkania.

W 28. minucie Ronaldinho wykorzystał rzut karny. Zrobił to bez żadnych problemów, kompletnie myląc bramkarza Królewskich. Później Brazylijczyk czarował, jak za dawnych lat. Cieszył się wraz z fanami i kolegami z zespołu.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Realu. Dla Barcy strzelił również Mateu, a dla zespołu z Madrytu trafili Munitis, Perez i De La Red.

Ronaldinho zawodnikiem FC Barcelona był w latach 2003-2008. W 207 meczach strzelił 94 gole i zaliczył 71 asyst. Był również zawodnikiem Paris Saint-Germain, AC Milan, Flamengo Rio de Janeiro czy Fluminense.

Czytaj także: El. LM: ciekawie przed rewanżami. Mistrz Gibraltaru postraszył Ważne informacje o przyszłości Lewandowskiego. Tylko jeden klub może o niego skutecznie zawalczyć!