Cristiano Ronaldo pozamiatał! To nagranie przejdzie do historii

Cristiano Ronaldo ma za sobą pierwszy mecz po transferze do Manchesteru United. Portugalczyk wręcz rewelacyjnie przywitał się z fanami "Czerwonych Diabłów". W starciu z Newcastle (4:1) zdobył dwie bramki! Oczywiście wszystko nagrały kamery.

Mateusz Domański
Manchester United cieszy się z bramki Cristiano Ronaldo Twitter / Manchester United / Na zdjęciu: Manchester United cieszy się z bramki Cristiano Ronaldo
Kibice oglądający mecz Manchester United - Newcastle United dość długo musieli czekać na premierowego gola. Wynik sobotniej rywalizacji dopiero pod koniec pierwszej połowy otworzył Cristiano Ronaldo.

Około 10 minut po przerwie goście zdołali wyrównać. Z remisu długo się jednak nie cieszyli, bo w 62. minucie ponownie trafił Portugalczyk.

Wówczas gospodarze przeprowadzili fantastyczną akcję. Luke Shaw ruszył środkiem boiska, a następnie świetnie odnalazł Ronaldo, który nie miał większych kłopotów z pokonaniem bramkarza.

Wideo ukazujące drugiego gola portugalskiego piłkarza, a także radość po jego zdobyciu, zostało udostępnione na Twitterze przez Manchester United. Oczywiście szybko stało się hitem.

Odtworzono je przeszło 2,5 mln razy. W interakcje z tym wpisem weszło mnóstwo internautów. To kolejny dowód na to, jak wielkim wydarzeniem jest powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United.

W debiucie zdobył dwie bramki, a jego zespół rozprawił się z Newcastle United (4:1).