Cudowna bramka w hicie Serie A! Bezradny Wojciech Szczęsny [WIDEO]

Rusłan Malinowski udowodnił, że potrafi uderzyć z dystansu. Filar Atalanty Bergamo znalazł sposób na Wojciecha Szczęsnego.

Rafał Szymański
bramka Rusłana Malinowskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: bramka Rusłana Malinowskiego
W niedzielnym szlagierze Serie A Atalanta Bergamo stwarzała sobie zdecydowanie więcej sytuacji. Do 76. minuty gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Gospodarze wywalczyli stały fragment gry na połowie Juventusu.

Remo Freuler krótko zagrał z rzutu wolnego do Rusłana Malinowskiego, który fenomenalnie huknął z około 30 metrów. Wojciech Szczęsny wyczuł intencje Ukraińca, jednak nie uchronił swojego zespołu przed stratą bramki.

Środkowy pomocnik Atalanty specjalizuje się w strzałach z dystansu. Bilans Malinowskiego w trwających rozgrywkach ligowych to sześć trafień i dwie asysty. 28-latek jest kluczowym zawodnikiem ekipy z Gewiss Stadium.

"Stara Dama" walczyła o punkt do samego końca. W doliczonym czasie gry Paulo Dybala celnie dośrodkował z narożnika boiska, a następnie Danilo strzałem głową skierował piłkę do siatki.

Ostatecznie obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Po remisie 1:1 klub Szczęsnego znajduje się na czwartym miejscu w tabeli i nadal ma dwa punkty przewagi nad piątą Atalantą.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)