4
4
1
90+2'

Saief idealnie podał piłkę.. rywalowi. Hateley nie zdołał jednak trafić w światło bramki Kuciaka.

18
11
4
5
8
90+1'

Hateley zdecydował się jednak na dośrodkowanie, Czerwiński zgrał piłkę, a Tuszyński z Felixem sobie wyraźnie przeszkodzili. Od bramki Kuciak.

28
13
2
3
5
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

7
2
5
9
27
90'

Alves faulowany przez Kubickiego. Szansa na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego.

2
2
9
89'

Lechia skutecznie oddala grę od własnej bramki. Gospodarze prowadzą, więc nie ma co się temu dziwić.

22
8
1
4
2
88'

Makowski złapany na spalonym. Piłkę podawał Saief.

5
1
3
2
7
88'

Czerwiński zatrzymał rozpędzonego Conrado.

2
1
2
14
86'
85'

Żółtą kartkę otrzymał Tiago Alves. Za taktyczny faul.

Piast Gliwice
18
5
3
1
3
84'

Tym razem Maloca ratuje Lechię od straty gola.

18
2
1
1
2
84'

Piękna akcja Piasta! Obrona Lechii została wyprowadzona w pole, ale Kuciak obronił strzał Tuszyńskiego dosłownie z kilku metrów!

12
1
2
1
83'

Dobrą zmianę po raz kolejny dał Conrado. Widać, że jest głodny gry. Przez cały czas ambitnie walczy z gliwiczanami.

17
7
5
2
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

3
2
3
1
11
80'

Piast długo utrzymywał się przy piłce na połowie Lechii, jednak akcję skutecznym odbiorem przerwał Conrado.

17
4
2
2
3
77'

Niecelne uderzenie Jodłowca zza pola karnego.

13
4
2
2
4
77'

Saief ewidentnie był faulowany, ale gwizdek sędziego milczał. Lechiści utrzymali się przy futbolówce, ale Kubicki fatalnie podał ją do Conrado.

2
3
2
5
74'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Kapitan Lechii pewnie wykorzystał jedenastkę! Plach rzucił się z lewym kierunku, a Paixao skierował piłkę w sam środek. 1:0 dla gdańszczan!

85
47
9
9
10
72'

Rzut karny dla Lechii! Conrado faulowany przez Koruna.

46
16
9
2
6
71'

Jodłowiec przewrócił Filę. Sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia, miejscowi kibice wściekli na taki werdykt.

6
3
3
7
16
69'
69'

Odważna próba Gajosa z dystansu. Uderzenie nie było najwyższych lotów, jednak piłka odbiła się od jednego z gliwiczan i spadła na korner.

6
2
66'

Kontra Piasta - Kuciak wygrał pojedynek z Felixem! Snajper gości myślał, że bramkarz Lechii położy się na ziemię, ale nic z tych rzeczy. Doskonale poczekał na ruch strzelającego.

18
1
64'
63'

Fila zablokował piłkę po dośrodkowaniu Milewskiego. Kilka sekund później ofiarny wślizg we własnym polu karnym wykonał Tobers, jednak nie było mowy o przewinieniu i rzucie karnym dla Piasta.

5
3
2
1
61'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ze Gomes. Wchodzi: Conrado.

7
1
4
2
60'

Milewski zbyt mocno podał piłkę do Kirkeskova. Lewy obrońca gości był mocno rozczarowany takim zagraniem kolegi.

4
1
57'

Gajos uprzedził Konczkowskiego i zakończył akcję Piasta.

9
1
55'

Ze Gomes doszedł do sytuacji strzeleckiej po wrzutce Mladenovicia, jednak nie skierował futbolówki w światło bramki. Tylko zawód na trybunach.

1
1
2
4
55'

Bardzo ładna akcja gdańszczan. Ze Gomes dogrywał piłkę do Paixao, jednak jeden z obrońców Piasta wybił ją na korner.

9
1
4
4
54'

Piękny strzał ze Gomesa z dystansu. Piłka trafiła w słupek! W końcu mamy więcej emocji!

14
2
2
2
53'

Taktyczny faul Felixa na Mladenoviciu. Sędzia nie pokazał piłkarzowi z Gliwic żółtego kartonika.

2
3
1
1
8
51'

Celna główka Flavio Paixao, piłkę pewnie złapał Plach.

5
1
1
3
1
50'

Parzyszek trafił w słupek! Kuciak byłby bez szans!

6
2
1
2
4
49'

Spokojne tempo na początku drugiej części gry.

2
2
47'

Czerwiński skutecznie zastawiał piłkę. Paixao użył zbyt dużo siły i sfaulował przeciwnika.