Podbeskidzie Bielsko-Biała
14' Gergo Kocsis 47' Dmytro Baszłaj 63' Serhij Miakuszko 84' Milan Rundić 102' Serhij Miakuszko
KGHM Zagłębie Lubin
52' Dejan Drazić 65' Lubomir Guldan 78' Dejan Drazić 94' Lorenco Simić 100' Jakub Żubrowski 106' Samuel Mraz 112' Dejan Drazić
2:4

Koniec spotkania. KGHM Zagłębie Lubin po dogrywce pokonało Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2.

Tomasz Nowak oddał strzał zza pola karnego. Piłkę podbił Lorenco Simić, ale ta przeleciała nad bramką.

Podbeskidzie rozgrywa piłkę na połowie KGHM Zagłębia. Jeszcze gospodarze szukają okazji na gola.

W polu karnym Zagłębia pozycję wywalczył sobie Michał Rzuchowski. Po jego uderzeniu piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

Trwa chyba analiza VAR, czy Podbeskidziu nie należy się rzut karny po zagraniu ręką jednego z zawodników Zagłębia.

Zza pola karnego strzelał Michał Rzuchowski. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

KGHM Zagłębie Lubin dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

Podbeskidzie. Schodzi: Marko Roginić. Wchodzi: Ivan Martin.

Gol! Strzelił Dejan Drazić.

4:2 dla KGHM Zagłębia Lubin! Dejan Drazić zmylił bramkarza Podbeskidzia i pokonał go strzałem z 11 metrów.

Pokazał się Patryk Szysz, który najpierw strzelał w polu karnym Podbeskidzia, ale jego uderzenie obronił Pesković. Szysz znów przejął piłkę, a po chwili wywalczył rzut karny!

Gra wznowiona.

Na boisku leży jeden z zawodników Zagłębia. Mamy przerwę w grze.

Gol! Strzelił Samuel Mraz. Asystował mu Dejan Drazić.

Efektowną akcję przeprowadził Dejan Drazić, który minął zawodników Podbeskidzia i dograł piłkę do Mraza. Ten skierował ją do bramki. KGHM Zagłębie Lubin prowadzi 3:2!

Rozpoczynamy drugą część dogrywki.

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

Zderzenie piłkarzy obu drużyn. Mamy przerwę w grze.

Zaatakowało Zagłębie. Gra toczy się na połowie Podbeskidzia. Goście szukają dośrodkowań w pole karne gospodarzy.

Gol! Strzelił Serhij Miakuszko.

2:2! Rzut karny pewnie wykorzystał Serhij Miakuszko!

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Jakub Żubrowski.

Rzut karny dla gospodarzy! Lorenco Simić faulował rywala!

Podbeskidzia rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Gol! Strzelił Lorenco Simić.

2:1 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin! Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Podbeskidzia. W polu karnym gospodarzy doszło do zamieszania. W końcu dogrywał piłkę Patryk Szysz, a ta ostatecznie trafiła do Lorenco Simicia, który po rykoszecie skierował ją do siatki!

Kombinacyjna akcja Zagłębia. Goście domagali się rzutu karnego, ale tym razem sędzia nakazał grać dalej.

Początek pierwszej połowy dogrywki.

Koniec regulaminowego czasu gry. Przed nami dogrywka!

Gospodarze jeszcze szukają okazji na gola, ale wszystko wskazuje na to, że przed nami dogrywka.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Poza boiskiem opatrywany jest Kacper Chodyna. Chyba potrzebna będzie zmiana.

Znów groźnie w polu karnym Podbeskidzia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niecelnie dogrywał jednak Patryk Szysz.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Rundić.

Z rzutu wolnego strzelał Serhij Miakuszko. Piłkę pewnie złapał Konrad Forenc.

Tym razem będzie rzut wolny dla Podbeskidzia. Do bramki gości około 25 metrów.

Jeszcze jeden rzut rożny dla Zagłębia. Spore zamieszanie przed bramką gospodarzy, a ostatecznie z kilkunastu metrów niecelnie uderzył Dejan Drazić. To była bardzo dobra okazja na gola!

Remis 1:1! Mocny strzał z rzutu karnego oddał Dejan Drazić, a piłka wpadła do siatki.

Rzut karny tym razem dla Zagłębia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ręką we własnym polu karnym zagrał Marko Roginić!

Podbeskidzie. Schodzi: Desley Ubbink. Wchodzi: Tomasz Nowak.

Po indywidualnej akcji Patryk Szysz dograł piłkę przed bramkę Podbeskidzia. Tam nie było jednak jego kolegów z zespołu i z tej akcji Zagłębia nic nie wyszło.

Lepiej prezentuje się Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze są częściej przy piłce i starają się rozgrywać piłkę na połowie rywala.

Niecelne uderzenie z rzutu wolnego na bramkę KGHM Zagłębia Lubin.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

Zagłębie Lubin. Schodzi: Rok Sirk. Wchodzi: Samuel Mraz.

Mocny, pewny strzał oddał Serhij Miakuszko! Piłka wpadła do bramki, a Podbeskidzie Bielsko-Biała prowadzi 1:0.

Będzie rzut karny dla gospodarzy.

Trwa chyba jeszcze analiza VAR czy Podbeskidziu należy się rzut karny.

Rzut karny dla Podbeskidzia po zagraniu piłki ręką przez Lorenco Simicia!

Zza pola karnego Zagłębia strzelał Desley Ubbink. Piłka po rękach Konrada Forenca odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

Z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Żubrowski. Po chwili sędzia przerwał grę i piłka dla Podbeskidzia.

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki gospodarzy około 30 metrów.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dobrej sytuacji znalazł się Lorenco Simić. Obrońca KGHM Zagłębia Lubin oddał jednak niecelne uderzenie głową.

Efektowna akcja Zagłębia. Goście wymienili kilka podań. Ostatecznie z kilku metrów strzelał jeden z zawodników Zagłębia, ale Pesković wybił piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Drazić.

Z rzutu wolnego strzelał Patryk Szysz. To było dobre uderzenie, ale Michal Pesković zdołał odbił piłkę. Dobitka Lorenco Simicia była niecelna.

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Dmytro Baszłaj.

Będzie rzut wolny dla Zagłębia po zagraniu piłki ręką. Do bramki gospodarzy około 18 metrów.

Do ataku ruszyło Podbeskidzie. Akcja zakończona strzałem, lecz bez gola dla gospodarzy.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bezbramkowy remis.

Podbeskidzie Bielsko-Biała spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Znakomitą okazję miał Jakub Bieroński. Otrzymał podanie w polu karnym Zagłębia, lecz z kilku metrów oddał niecelny strzał. To powinien być gol!

W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Serhij Miakuszko. Po rykoszecie Konrad Forenc wypiąstkował piłkę.

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Patryk Szysz. Michal Pesković pewnie jednak złapał piłkę.

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Podbeskidzia. Futbolówka została wybita przez gospodarzy.

Aktywny jest Serhij Miakuszko. Przed chwilą ciekawie dośrodkował piłkę w pole karne gości. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

Z rzutu wolnego strzelał Serhij Miakuszko. Konrad Forenc nie dał się zaskoczyć.

Lekkie zamieszanie w polu karnym Zagłębia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie jednak gra przerwana przez arbitra. Wznowi ją Konrad Forenc.

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Marzec. Piłka minimalnie minęła bramkę KGHM Zagłębia Lubin.

Serhij Miakuszko dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wybili obrońcy.

Kombinacyjna akcja Zagłębia w polu karnym Podbeskidzia. Dejan Drazić odgrywał do Łukasza Poręby. Ten oddał strzał na bramkę, lecz pewnie interweniował Michal Pesković.

Dośrodkowanie w pole karne gości. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

Mocny, efektowny strzał z dystansu oddał Gergo Kocsis. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki KGHM Zagłębia Lubin.

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu porywających akcji - zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Dość spokojne tempo spotkania.

Żółtą kartkę otrzymał Gergo Kocsis.

Ładną akcją popisał się Serhij Miakuszko. Piłkarz Podbeskidzia w ostatniej chwili został w polu karnym Zagłębia powstrzymany przez jednego z obrońców.

Z rzutu wolnego strzelał Lorenco Simić. Strzał celny, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

Będzie rzut wolny dla gości. Do bramki Podbeskidzia ponad 30 metrów.

Ciekawa akcja Zagłębia w polu karnym Podbeskidzia. W ostatniej chwili zablokowany został jednak Łukasz Poręba.

Jak na razie dość spokojny początek spotkania i sporo gry w środkowej strefie boiska.

KGHM Zagłębie Lubin stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto awansuje do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

Przed nami spotkanie 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z KGHM Zagłębiem Lubin. Początek meczu o godzinie 17:40.