Legia Warszawa
9' Marko Vesović 15' Domagoj Antolić 90+2' Marko Vesović
Jagiellonia Białystok
44' Arvydas Novikovas 88' Karol Świderski
0:2

Koniec! Legia przegrała z Jagiellonią 0:2 i traci do lidera już 3 punkty.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marko Vesović. Kolejny faul gracza Legii i gospodarze w... dziewiątkę.

Kontra Jagi, dość słaby strzał Frankowskiego obronił Malarz.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Piotr Wlazło. Z prawej strony dośrodkował Wlazło, Świderski idealnie przyłożył głową i już jest 0:2!

Legia zaczyna coraz więcej ryzykować. Czy wykorzysta to Jagiellonia?

Sheridan dobił do bramki strzał Świderskiego. Piłkarz Jagiellonii był jednak na spalonym.

Jagiellonia więcej uwagi poświęca defensywie, Legia nie potrafi oddać strzału na bramkę Pawełka.

Dogranie do Frankowskiego, który jednak na spalonym. Po chwili po drugiej stronie Hamalainen do Niezgody, ale szybszy Runje.

Novikovas wszedł z piłką w pole karne z lewej strony, ale dogranie wybił obrońca.

Z dystansu mocno uderzył Wlazło, Malarz pewnie złapał strzał.

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Legii. Jednobramkowe prowadzenie nie może dać spokoju gościom.

Przewrotką uderzał Hamalainen. Trochę nieudolnie, ale piłka omal nie wpadła za plecy Pawełkowi.

Prostopadłe dogranie do Novikovasa, ale zawodnik Jagiellonii na spalonym.

Legia. Schodzi: Łukasz Broź. Wchodzi: Adam Hlousek.

Za moment boisko opuści mający problem z kolanem Łukasz Broź. Obrońca na boisko wszedł w 1. połowie.

Novikovas sam na sam z bramkarzem, strzał ponad Malarzem i... piłka trafiła w słupek.

Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego, Guti uderzył głową, ale zbyt lekko i Malarz złapał piłkę.

Płaski, ale wyraźnie niecelny strzał sprzed pola karnego oddał Arvydas Novikovas.

Pięknie w polu karnym piłkę przejął Bezjak, Malarz bardzo dobrze obronił.

Legia przedostała się pod bramkę Jagiellonii, ale nie potrafi stworzyć większego zagrożenia. Goście czekają na kontry.

Sprzed pola karnego z woleja ponad bramką uderzył Burliga.

I już groźnie w polu karnym Legii. Bezjak mógł uderzać, ale został zablokowany. Po chwili ponownie napastnik Jagi, jednak ponownie trafił w rywala.

Jagiellonia spokojnie weszła w 2. połowę i chce wciągnąć Legię. Gospodarze wciąż bez pomysłu.

Błąd Jagiellonii, piłkę przejęła Legia, ale strzał sprzed pola karnego Vesovicia był niecelny.

Wracamy do gry!

Legia jest w stanie odwrócić losy meczu?

Przerwa. Świetny mecz gości, którzy od 15. minuty grają w przewadze, a od 44. prowadzą. Legii trudno będzie odmienić losy spotkania.

Pawełek w stylu... Pawełka sprzed lat dziwnie odbił piłkę i będzie rzut rożny.

Frankowski mądrze dograł piłkę do Pospisila, ale ten źle uderzył z ok. 16 metrów.

Po rzucie rożnym głową niecelnie uderzył Jędrzejczyk.

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Pewne uderzenie Novikovasa w lewy róg, Malarz wylądował w prawym. 0:1!

Rzut karny dla Jagiellonii! Malarz sfaulował Bezjaka, niepotrzebne wyjście bramkarza.

Legia przez moment zamknięta w polu karnym, gospodarzom udało się wyjść z opresji.

Łukasz Broź przed momentem wszedł na boisko, ale już usłyszał reprymendę od arbitra.

To już staje się nudne. Kibice (?) obecni na stadionie Legii ponownie obrażają arbitra.

Legia Warszawa powinna otrzymać karę za zachowanie kibiców?

Legia. Schodzi: Eduardo da Silva. Wchodzi: Łukasz Broź.

Trener Legii reaguje, na boisko za moment wejdzie Broź.

Z okolic pola karnego uderzał Frankowski, ale niecelnie.

Niezgoda uciekł obronie, ale mijając Pawełka zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Po chwili dogranie przejął bramkarz.

Pojedynek Malarz - Jagiellonia trwa. Golkiper obronił strzał Novikovasa z siedmiu metrów. Po chwili zawodnik Jagiellonii sprzed pola karnego poszybował tuż obok słupka. Gol dla gości wisi na włosku.

Guilherme Sitya strzałem z pola karnego wykończył kolejną składną akcję Jagiellonii. Jednak trafił w obrońcę.

Świetny strzał Tarasa Romanczuka, Malarz ponownie uratował Legię!

Nie patyczkują się piłkarze Legii. Pazdan zdecydowanie wybił piłkę spod nóg Frankowskiego.

Legia starała się skontrować Jagiellonię, Niezgoda na minimalnym spalonym.

Jeszcze o czerwonej kartce.

Tyle dobrze, że kibice w końcu przestali obrażać arbitra. A na boisko po anulowaniu gola z Jagiellonii trochę zeszło powietrze.

Akcja Jagiellonii lewą stroną, na spalonym Novikovas.

Gola nie ma! Sędzia uznał, że Pospisil wcześniej był na spalonym. Jest 0:0.

Sędzia biegnie do monitora. Trwa wideoweryfikacja. Czyżby gol miał zostać anulowany? A kibice wciąż obrażają arbitra.

Jagiellonia szybko wykorzystała grę w przewadze. Novikovas przedardł się z piłką wzdłuż pola karnego, dograł do Frankowskiego, a ten ponad bramkarzem do siatki.

Fani Legii mają pretensje do arbitra i go obrażają. Czyżby nie widzieli faulu?

Znowu Malarz ratuje Legię broniąc strzał z kilku metrów Bezjaka.

Czerwoną kartkę otrzymał Domagoj Antolić. Sędzia zmienił decyzję i wyrzucił gracza Legii z boiska.

Arbiter jednak zanalizuje sytuację.

Antolicovi należała się czerwona kartka?

Żółtą kartkę za brutalny faul otrzymał Domagoj Antolić. Bardzo ostro rozpoczęła Legia. Ponownie mogła być czerwona kartka.

Mączyński ma pretensje do sędziego, twierdzi, że nie faulował.

Zamieszanie w polu karnym Legii powstało spore zamieszanie. Malarz odbił uderzenie z kilku metrów Bezjaka. Powinno być 0:1!

Żółtą kartkę bardzo ostry faul otrzymał Marko Vesović. Mogło być nawet czerwono.

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez Jagiellonię, ale bez uderzenia.

Lewą nogą mocno, ale ponad bramką uderzył Antolić. Akcja za akcję.

Obok bramki uderzał Novikovas. Goście domagali się rzutu rożnego, ale sędzia uznał inaczej.

Malarz zderzył się z Pazdanem i wypuścił piłkę z rąk. Gościom nie udało się dojść do futbolówki.

Vesović sprytnie wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z jego partnerów jej nie sięgnął.