Nigeria. Schodzi: Odion Ighalo. Wchodzi: Moses Simon.

15
17
42
89'

Na stojąco nie da się rozmontować szeroko ustawionych rywali. Polacy atakują schematycznie.

23
20
14
13
42
88'

Nigeryjczycy kradną sekundy, Polacy wciąż ostro są traktowani przez rywala.

29
22
5
12
46
86'
85'

Polacy jeszcze próbują coś zdziałać, jednak w grze sporo niedokładności.

32
26
13
29
54
Polacy są w stanie doprowadzić do wyrównania?
Tylko Sławek Peszko, ale go nie ma na ławce
42
38
15
18
24
83'

Nigeria. Schodzi: Kelechi Iheanacho. Wchodzi: John Ogu.

28
15
12
16
28
82'

Nieporadne rozregranie piłki Milika z Frankowskim. W efekcie goście wyprowadzili kontrę.

16
19
10
14
46
80'

Nie patyczkują się rywale z Polakami pod własną bramką. Sędzia jednak pozwala im na to.

25
18
10
18
53
79'

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania. Rywale okazji szukają w coraz mniej licznych kontrach.

33
13
12
11
25
78'

Nigeria. Schodzi: Shehu Abdullah. Wchodzi: Tyronne Ebuehi.

18
77'

Zaczyna się. Rywale kładą się na murawę. Skurcze, paraliże, niedomagania...

28
90
17
15
28
76'

Lewą nogą z pola karnego uderzał Świerczok. Polak został zablokowany.

26
14
18
37
23
75'

Ładna akcja Polaków, ale strzał Frankowskiego już zbyt słaby i nie mógł zaskoczyć bramkarza.

30
10
8
25
24
75'

Kwadrans do końca. Niegryjczykom ponownie udało się oddalić grę od własnej bramki.

17
20
10
18
39
74'

Nigeria. Schodzi: Leon Balogun. Wchodzi: Kenneth Omeruo.

18
17
22
15
18
73'

Moses chciał uderzać sprzed pola karnego, ale wyszła symulacja ruchu kosy.

23
35
16
15
24
72'
91
28
14
15
20
71'

Krychowiak uderzał sprzed pola karnego. Polak nieczysto trafił w piłkę i minimalnie chybił.

27
16
11
19
33
70'

Rzut wolny dla Polaków, dośrodkowanie w pole karne po którym powstało niewielkie zamieszanie. Goście wybili piłkę.

33
12
10
22
29
69'

Polacy przy piłce, ale bez dynamiki. Rywale pewnie się bronią.

32
18
19
28
39
68'

Mocno, ale wysoko ponad poprzeczką uderzył z dystansu Zieliński.

35
33
19
31
31
67'

Polska. Schodzi: Robert Lewandowski. Wchodzi: Jakub Świerczok. Nie będzie przełamania "Lewego" we Wrocławiu.

44
19
17
30
42
65'

Dośrodkował z rzutu wolnego Kurzawa, Jędrzejczyk piłką od ziemi, ale ponad poprzeczką!

18
11
4
22
27
65'

Nigeria. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Ogenyi Onazi.

20
63'

Nigeryjczycy wysoko atakują Polaków. Dostali prezent od sędziego i teraz chcą utrzymać dobry wynik.

26
14
11
16
65
61'

Gol! Strzelił Victor Moses. Krok rozpędu i pewny strzał w lewy róg. 0:1, ale pozostaje pytanie czy był rzut karny.

108
67
40
99
348
60'

Rzut karny dla Nigerii! Sędzia uznał, że Kamiński faulował Mosesa. Kontrowersja!

46
42
23
52
190
59'

Nigeria. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Ahmed Musa.

13
58'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Obi. W końcu!

68
33
9
10
9
57'

Francis Uzoho przy interwencji doznał urazu i potrzebuje pomocy krajowych znachorów.

20
66
17
23
27
56'

Odpowiedź gości, akcja zakończona bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Ighalo.

16
56'

Klątwa Wrocławia trwa! Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale "Lewy" trafł w bramkarza. Napastnik mógł podawać do Zielińskiego.

11
9
5
10
53
54'

Polacy w końcu grają agresywniej i starają się zmusić rywala do błędu. Nigeryjczycy momentami szczęśliwie, ale skutecznie się bronią.

48
10
15
13
11
53'

Lewandowski urwał się defensywie, ale okazało się, że Polak w momencie podania wracał ze spalonego.

10
7
8
22
37
52'

Z woleja sprzed pola karnego uderzył Góralski. Piłka wpadła wprost w ręce bramkarza.

6
50'

Jakoś tak niemrawo rozpoczęła się 2. połowa. W końcu zaatakowali Polacy, ale Lewandowski nie przejął piłki po błędzie rywala.

9
9
17
10
20
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski. Rywale nas kopią i obijają, zrewanżował się Góralski i został ukarany.

12
7
9
17
66
47'

Nieśmiałem próby ataku gości. ale bez zagrożenia pod naszą bramką.

13
25
8
7
13
46'

komentarz

Dariusz Szpakowski: Piłka minęła linię bramkową o 50-60 centymetrów. Hmm...

29
46
12
16
12
46'
19
11
16
25
18
46'