Anglia
4' Jordan Henderson 7' Marcus Rashford 20' Ross Barkley 32' Ross Barkley 45+3' Raheem Sterling 68' Raheem Sterling 85' Harry Kane
0:6

Koniec. Anglia rozbiła Bułgarię 6:0.

Sancho miał doskonałą okazję, jednak górą Iliew!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Mogli Bułgarzy zdobyć honorowego gola. Popow jednak w bramkę nie trafił uderzając z pola karnego.

Mogło być 0:7. Mount uderzał w dobrej pozycji, jednak górą bramkarz.

Gol! Strzelił Harry Kane. W końcu Kane może cieszyć się z gola. Mocny strzał Anglika z pola karnego zatrzymał się dopiero w bramce. 0:6!

Kane powinien wpisać się na listę strzelców. Uderzenie Anglika zatrzymało się jednak na poprzeczce!

Dogranie do Iwanowa. Bułgar jednak na wyraźnym spalonym.

Bułgaria. Schodzi: Wanderson. Wchodzi: Kristiyan Malinow.

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Callum Wilson.

Anglia. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jadon Sancho.

Anglia. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Mason Mount.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Harry Kane. Szybkie wyjście Anglików, Kane do Sterlinga, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. 0:5!

Bułgaria. Schodzi: Ismail Isa. Wchodzi: Galin Iwanow.

Anglia przeważa, Bułgarzy marzą o końcu tego tragicznego dla nich meczu.

Okazję na bramkę zmarnował Kane. Anglik miał sporo czasu, ale pozwolil wykazać się bramkarzowi.

Miejsce do oddania uderzenia znalazł sobie Zanew. Strzał obronił bramkarz.

Mogło być 0:5. Sterling jednak nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy. Zbyt nonszalancko podszedł Anglik do uderzenia.

Anglicy podrażnieni ostatnią porażką nie zamierzają zadowalać się czterobramkowym prowadzeniem. Goście szukają kolejnych trafień.

Bułgarzy starają się uratować honor. Ciekawiej wyglądają po przerwie akcje gospodarzy.

Harry Kane gola w meczu jeszcze nie zdobył. Anglik zaliczył za to asysty.

Sterling powinien podwyższyć prowadzenie Anglików. Strzał zamiast do bramki poszybował obok słupka!

Ładna akcja Rashforda, strzał był już jednak dużo słabszy. Bramkarz na posterunku.

Po dograniu Zanewa do piłki doszedł Kraew, strzał był jednak niecelny.

Do piłki doszedł w polu karnym Kane, uderzył w bramkarza.

Wracamy do meczu!

Bułgaria. Schodzi: Georgi Sarmow. Wchodzi: Bożidar Kraew.

Przerwa. Jak na razie nokaut. Strach się bać co się wydarzy po przerwie.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Harry Kane. Bułgarzy już na łopatkach. Kolejna kombinacyjna akcja gości. Kane dogrywał piłkę, a w bramce umieścił ją Sterling. 0:4!

Piłkę otrzymał Isa, jednak Bułgar był na spalonym.

Sędzia doliczył 6 minut.

Spotkanie ponownie zostało przerwane. Kolejny raz katastrofalnie zachowują się fani gospodarzy.

Piłkarze już czekają na przerwę. Niewiele dzieje się na boisku. Gorąco za to na trybunach.

Ross Barkley w meczu zdobył już dwa gole.

W rewanżu Rashford, jednak z podobnym skutkiem.

W końcu strzał na bramkę Pickforda. Uderzał Zanew, jednak daleko od celu.

Na dużym luzie grają Anglicy, Bułgarzy wciąż skupiają się na przeszkadzaniu rywalom.

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu Harry Kane. Dmontażu Bułgarów ciąg dalszy. Dośrodkowal Kane, a swojego drugiego gola w meczu zdobył Barkley. 0:3!

Sędzia przerwał grę. Kibice gospodarzy śpiewali rasistowskie posienki. Arbiter poprosił o uspokojenie fanów gospodarzy.

Żal patrzeć na bezradność w ofensywie Bułgarów. Gospodarze nie potrafią zagrozić Anglikom.

Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się głównie w środku pola.

Bułgarzy wciąż mają niewiele do zaoferowania. Anglicy kontrolują mecz, rywale nie potrafią znaleźć sposobu, aby zagrozić Pickfordowi.

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu Raheem Sterling. Już chyba po większych emocjach w meczu. Kane do Sterlinga, a ten do Barkleya. Pomocnik uderzył do niemal pustej bramki z bliska. To była koronkowa akcja gości. Już 0:2!

Anglicy kontrolują przebieg spotkania. Przed momentem goście wykonywali rzut rożny, jednak bez większego zagrożenia.

Marcus Rashford kapitalnym strzałem zdobył gola dla Anglii!

Po objęciu prowadzenia Anglicy grają spokojnie, Bułgarzy nie potrafią im zagrozić.

Mogło być 1:1. Mocny strzał Popowa zdołał obronić Jordan Pickford!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Jedna z pierwszych akcji gości. Piłkę otrzymał Rashford, z lewej strony minął kilku rywali z dość trudnej pozycji fenomenalnym uderzeniem umieśćił futbolówkę w bramce gospodarzy. Kapitalna bramka! 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson.

Pierwsza akcja Anglików, dobrze zachowała się obrona gospodarzy.

Gramy!

Mecz poprowadzi Ivan Bebek (Chorwacja).

Kto wygra mecz?

Anglia w ostatnim meczu przegrała 1:2 z Czechami, ale utrzymała prowadzenie w grupie. Bułgaria spotkania w eliminacjach jeszcze nie wygrała.