W takim razie odliczamy odliczamy. Pozostało 120 sekund. Od bramki Szczęsny.

36
28
52
90+4'

Wciąż trwają dyskusje. Sędzia chciał zakończyć mecz, ale jeszcze dwie minuty przed nami.

55
37
44
32
158
90+2'

Przerwa w grze. Trwają rozmowy sędziego z działaczami.

98
44
55
43
83
90+1'

Na boisko wbiegł kibic. Udał się w kierunku Lewandowskiego. Ucierpiał jednak innych nasz reprezentant.

49
51
58
56
300
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

68
27
30
26
74
90'

Haziza doszedł do piłki, uderzył niecelny. Rezerwowy był jednak na spalonym.

37
17
8
12
19
88'

Gol! Strzelił Munas Dabbur. Próba wstrzelenia piłki w naszej pole karne. Rykoszet, futbolówka poszybowała wysoko i spadła przed bramkę. Tam nogę dołożył Dabbur i przelobował Szczęsnego. Szczęście Izraela, a dla nas nerwówka. 1:2!

95
60
80
110
383
86'

Końcowe akordy meczu. Izrael rozgrywa piłkę na naszej połowie, Polacy czekają na możliwość wyprowadzenia kontry.

45
25
19
19
35
84'
73
37
22
31
44
83'

Ooo, kto wejdzie. Selekcjoner Furman. To oczywiście żart. Bardzo lubimy i szanujemy umiejętności pana docenta.

17
60
10
11
15
82'

Z pola karnego uderzył Bibras Natcho, piłka poszybowała obok naszej bramki.

18
35
11
5
9
81'

Frankowski wpadł z piłkę w pole karne, jednak źle dogrywał. Wprost do obrońcy.

12
13
16
18
54
80'

Zahavi uderzył z rzutu wolnego, daleko od wymarzonego dla niego celu zwanego bramką.

42
53
13
10
15
79'

Izrael. Schodzi: Beram Kayal. Wchodzi: Ilay Elmkies.

10
78'

Ładnie Zieliński wyprowadził kontrę, zagrał jednak źle. Mogliśmy wyjść z przewagą.

19
6
20
26
38
75'

Zahavi sam na sam ze Szczęsnym. Już po gwizdku megasupergwiazda gospodarzy trafiła do bramki. Gola nie ma, powodem dyskusyjny spalony. Anglicy już wyciągaliby miarki. Jedna wóz VAR został u sędziego Gila na podwórku.

41
49
21
10
15
74'

Rozgrywaliśmy piłkę przed polem karnym Izraela. Zabrakło jednak uderzenia.

36
22
20
17
25
72'

Już noga śmiga jak nówka. Wszystko w porządku. Możemy grać.

29
78
9
11
16
71'

Podczas interwencji urazu doznał bramkarz Izraela. Już jest przy nim miejscowy znachor i parzy zioła.

64
237
23
20
42
71'

Płaski strzał aktywnego w meczu Zielińskiego. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

26
15
14
17
14
70'
43
26
34
21
36
68'

Pokazał się Zahavi. Strzał z ok. 14 metrów, Szczęsny końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

45
15
20
7
14
67'

Trochę chaosu w naszym polu karnym. Strzał został zablokowany, po chwili wybiliśmy piłkę.

40
20
25
14
12
66'

Po zdobyciu przez Polaków drugiego gola Izrael na dłużej pod naszą bramką. Jednak niewiele z tego wynika. Kontrolujemy przebieg spotkania.

7
65'

Izrael. Schodzi: Omri Ben Harush. Wchodzi: Sun Menachem.

6
Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?
57
26
11
11
22
63'
62'

Gospodarze pod naszą bramką, udało nam się przejąć piłkę i wyprowadzić kontrę. Szczęśliwie wybronił się Izrael.

26
14
10
12
10
59'

Pierwsza naprawdę groźna akcja Izraela. Dogranie z prawej strony, z pola karnego uderzał Dabbur, Szczęsny zachował spokój i złapał pilkę.

45
20
12
13
19
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krystian Bielik.

22
18
21
19
49
54'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Siadamy i zajadamy popcorn. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bielik uderzył plecami, piłka trafiła w słupek. Po chwili bramkarz trącił futbolówkę i wyłożył ją Piątkowi. "Pio, Pio, Pio" takich okazji nie marnuje. Pistoletów z wiadomych względów nie było, ale radość już tak. 2:0!

535
257
73
26
37
53'

Żółtą kartkę za atak na Glika otrzymał Nir Bitton.

11
52'

Kędziora płasko dośrodkował z prawej strony, Piątek jednak nie trafił w piłkę.

16
10
12
22
24
50'

Dość spokojny początek 2. połowy. Izrael wciąż daleko od naszej bramki. Polacy czekają na swoje kolejne szanse.

33
16
11
12
9
48'

Krychowiak sam się uśmiał. Nasz pomocnik uderzył z ok. 17 metrów i wyżej niż dalej.

27
21
7
6
10
47'

Pierwsza akcja Polaków. Z lewej strony dogranie w pole karne. Piłkę przejął obrońca.

23
8
7
13
6
46'

6
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

55
25
17
14
21
45'

Akcja Izraela, Natcho uderzał sprzed pola karnego. Trafił w głowę partnera. Po chwili sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

12
43'

Zieliński uderzył z rzutu wolnego, wprost w ręce bramkarza.

19
12
9
15
43
43'

Izrael. Schodzi: Loai Taha. Wchodzi: Dolev Haziza.

10
42'

Przerwa w grze. Na ból nogi narzeka Taha.

9
10
28
14
9
41'

Gospodarze tragicznie rozegrali akcję. Polacy piłkę przejęli na połowie Izraela. Akcję strzałem zakończył Zieliński, bramkarz górą!

27
11
11
10
23
40'

Izrael w końcu dłużej mógł rozgrywać piłkę. Jednak daleko od naszej bramki.

23
17
11
7
8
20:07

Oj, aż za dobrze pamiętamy te mecze i złudzenia np. na początku lat '90.

16
21
4
5
12
38'

Panowie! Co jest? Dogranie do Frankowskiego, ten miał przed sobą tylko bramkarza. I trafił w niego!

24
27
28
15
52
36'

Do wybitej piłki doszedł Zieliński. Płaski strzał leciał do bramki, ale w ostatnim momencie futbolówkę zablokował obrońca.

26
11
19
12
16
34'

Jak to nie wpadło? Szymański sam na sam z bramkarzem. Uderzył obok Marciano, jednak minimalnie pomylił się. Szkoda!

30
20
32
52
52
33'

Marciano z boku pola karnego uprzedził Polaka i wybił piłkę.

15
20
11
5
24
32'

Gospodarze tak rozciągnęli grę, że piłka wyleciała w trybuny.

31
48
13
10
15
31'

Jedna z nielicznych prób gospodarzy. Polacy jednak są bardzo skoncentrowani i nie pozwalają na zbyt wiele miejscowym.

10
29'

Krótkie zagranie do Zielińskiego, ten uderzył pod poprzeczkę. Omri Ben Harush głową trącił futbolówkę i ta poszybowała ponad bramką.

29
13
17
19
42
27'

Piątek atakował bramkarza, który jednak go uprzedził i złapał piłkę. Podawał mu ją jednak partner i będzie rzut wolny pośredni z pola karnego. Szans przed Polakami na zdobycie drugiego gola.

56
32
17
11
11
26'

Mocne dogranie Szymańskiego, nikt jednak nie przeciął lotu piłki i złapał ją Marciano.

26
16
15
33
27
25'

Po dograniu z rzutu rożnego dwóch Polaków nie doskoczyło do piłki.

22
15
18
47
26
23'

Ależ to wygląda prosto. Kontra Polaków, Bielik biegł z piłką, dograł do Szymańskiego. Ten w pole karne do Piątka. Jednak nasz snajper został przyblokowany. Będzie tylko rzut rożny.

41
27
16
16
15
22'

Cały czas jesteśmy pod polem karnym Izraela. Gospodarze momentami bezradni. Jednak trzeba być czujnym niczym mucha w kuchni.

56
50
11
8
12
20'

Nie pozwalamy na zbyt wiele gospodarzom. Polacy przeważają, rywale nie potrafią nam zagrozić.

85
46
20
15
20
17'

Kontra Izraela, dogranie do Natcho. Wydawało się, że Szczęsny do piłki nie zdąży. To jednak nie Senegal i nasz bramkarz rzucił się pod nogi rywala i futbolówkę nakrył rękawicami.

72
38
15
16
17
16'

Zagranie na prawo do Dasy, który był jednak na spalonym.

25
22
6
6
18
15'

Po wejściu Glika do siebie powoli dochodzi Munas Dabbur.

41
21
19
13
18
14'

Glik igra z kolorami. Nasz kapitan w krótkim czasie dwukrotnie sfaulował rywala. Obrońca zagadał sędziego i upiekło mu się. Następnym razem litości nie będzie.

35
24
18
17
17
13'

Cały czas Polacy są aktywniejsi, gramy na połowie Izraela.

69
43
13
10
19
11'

Atak pozycyjny Polaków. W końcu dogranie w przed bramkę. Piłkę wybił obrońca. Podoba nam się nasz zespół od pierwszych minut.

85
34
12
19
17
8'

Zagrożenia nie było. Po dograniu Kędziora wybił piłkę.

72
36
9
17
17
8'

Pierwszy rzut rożny dla Izraela. W końcu budzą się gospodarze.

31
18
21
15
53
7'

Pierwsza akcja gospodarzy. Glik jednak bez większych problemów wybił piłkę.

71
26
12
8
11
6'

Bardzo dobry początek Polaków. Aktywny nasz zespół, rywale gubią się. Tak jak przed momentem. Przejęliśmy piłkę, Frankowski uderzył sprzed pola karnego. Tuż obok słupka.

100
53
25
19
22
4'

Gol! Strzelił Grzegorz Krychowiak. Mamy ich! Dośrodkowanie z rogu, głową uderzał Bednarek, trafił obrońcę w rękę. Futbolówka spadła pod nogi Krychowiaka, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę z ok. 5 metrów pokonał bramkarza Izraela. 0:1!

884
390
118
46
67
3'

Strzał Zielińskiego sprzed pola karnego efektownie odbił bramkarz. Marciano poradził sobie również z dobitką Szymańskiego!

57
39
14
10
14
3'

Kilka dograń za plecy obrońców, czujny jednak jest bramkarz Izraela, który łapie wszystkie podania.

18
18
32
16
11
1'

Oddaliśmy piłkę rywalom. Chyba nie tak miało wyglądać zagranie Frankowskiego w 10. sekundzie.

21
16
19
33
47
20:07

Trwa konkurs przedmeczowy. Do wygrania piłka. Z naszej strony udział w losowaniu wziął Kamil Glik.

30
27
5
6
4
20:07

Hymn Izraela odśpiewał miejscowy śpiewak. Dlaczego do Jerozolimy nie przybyła p. Edyta Górniak?

31
75
9
12
21
20:07

Hmm, coś dźwięk niezbyt równo dociera z obrazem. Chyba, że z nami jest coś nie tak.

12
29
12
5
15
20:07

Piłkarze już za moment wyjdą na boisko. My już gardło przepłukaliśmy. Jesteśmy gotowi do odśpiewania hymnu!