KGHM Zagłębie Lubin
6' Damjan Bohar 28' Patryk Tuszyński
Jagiellonia Białystok
54' Zoran Arsenić
2:0

Koniec. W meczu bez historii Zagłębie 2:0 pokonało Jagiellonię.

Mocny strzał oddał Slisz, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką bramki gości.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Z prawej strony dośrodkował Kadlec, Klimala z pięciu metrów uderzył głową ponad poprzeczką.

Zagłębie. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Patryk Szysz.

Rzut karnego nie ma, wcześniej faulowany był Klimala.

Trwają analizy, wcześniej doszło do faulu w środku pola. Karny może zostać odwołany.

Rzut karny dla Zagłębia. W polu karnym przewrócony został Poręba. Faulował Arsenić.

Jagiellonia. Schodzi: Jesus Imaz. Wchodzi: Patryk Klimala.

Guilherme Sitya ładnie wszedł z piłką w pole karne Zagłębia, ale bardzo źle dośrodkował.

Zagłębie długo rozgrywa piłkę, Jagiellonia po jej przejęciu stara się konstruować szybkie akcje.

Z siedmiu metrów uderzał Wójciki, Forenc zdołał odbić piłkę. Po chwili strzelał Kwiecień, ponad poprzeczką.

Mocno z ok. 18 metrów uderzył Bartłomiej Pawłowski, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

Sprzed pola karnego uderzył Slisz, Kelemen odbił piłkę, a obrońca nie pozwolił na dobitkę.

Strata Mitrovicia, Zagłębie wyszło z kontrą. Starzyński uderzając sprzed pola karnego skiksował.

Szybciej starają się grać białostoczanie, wszystko dzieje się daleko od bramki Forenca.

Jagiellonia długo rozgrywa piłkę, jednak poza jedną okazją niewiele z tego wynika.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

Do dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki przez Arsenicia, głową obok bramki uderzył Imaz. Pierwsza okazja gości.

Zagranie do Imaza, z bramki wyszedł jednak Forenc i zażegnał niebezpieczeństwo.

Aktywniej stara się grać po przerwie Jagiellonia. Goście wciąż jednak bez okazji bramkowej.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Jagiellonia przyjechała do Lubina, ale myślami jest przy meczu finałowym Pucharu Polski. Zagłębie gra spokojnie, ale dwa gole zdobyło.

Sędzia doliczył minutę.

Trzeciego gola szukają lubinianie. Jagiellonia w meczu wciąż bez okazji na bramkę.

Kolejna próba gospodarzy. Strzelał Starzyński, pomocnik nie trafił jednak w bramkę.

Balić w pole karne do Tuszyńskiego, który w decydującym momencie pogubił się.

Składna akcja Zagłębia zakończona niecelnym strzałem sprzed pola karnego Pawłowskiego.

Dopiero po stracie drugiego gola piłkę na dłużej przejęła Jagiellonia. Do bramki Forenca jednak wciąż daleko.

Mogło być 3:0, Pawłowskiemu jednak piłka odskoczyła i Kelemen zdołał ją złapać.

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Filip Jagiełło. Miedziowi spokojnie rozgrywali piłkę przed polem karnym. W końcu znaleźli dziurę w obronie. Jagiełło płasko dośrodkował, po kolejny tragicznie zachował się Bodvar Bodvarsson, piłkę z kilku metrów w bramce umieścił Tuszyński. 2:0!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową kilka metrów ponad bramką uderzył Guldan.

Gra przesunęła się w okolice środka pola. Piłkarze w dalszym ciągu poruszają się w wolnym tempie.

Problemy miał Slisz, gra na moment była przerwana. Już jednak ponownie piłkarze walczą na boisku.

Wciąż wakacyjne tempo meczu. Przewaga gospodarzy, goście z przodu wciąż nie istnieją.

Cały czas przy piłce lubinianie. Gracze Jagiellonii nie angażują się w akcje ofensywne, są skupieni na obronie.

Atak pozycyjny lubinian. Jednak wszystko dzieje się w tempie żółwim.

Zagłębie na połowie Jagiellonii. Miedziowi grają na dużym luzie. Goście myślami są już chyba przy finale Pucharu Polski.

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Z okolic narożnika pola karnego mocno dogrywał, a może strzelał, Pawłowski. Toru lotu piłki sprytnie głową zmienił Bohar. Kelemen nie miał nic do powiedzenia. 1:0!

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Filip Starzyński, daleko od celu.

Dość wolny początek meczu. Ślamazarne granie w środku pola.