Koniec meczu
Wszystkie kluczowe momenty
Relacja z meczu
17:35
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy między Jagiellonią Białystok i Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.
2
2
3
1
1
17:35
Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański z Bydgoszczy.
3
2
3
2
2
17:35
W sobotę zagrają ze sobą drugi i trzeci zespół ostatniego sezonu Lotto Ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach gorzej z ich dyspozycją. Jagiellonia jest na szóstym miejscu, a Lech jest ósmy - zamyka tabelę grupy mistrzowskiej. Między drużynami są cztery punkty różnicy.
Pracowici snajperzy. Oto najlepsi piłkarze 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Lotto Ekstraklasa. Frekwencja na stadionach piłkarskich: kibice Wisły Kraków zawstydzili resztę
Lotto Ekstraklasa. Jesus Imaz nie miał wątpliwości, co do słuszności rzutu karnego z Lechem Poznań. "Trafił we mnie"
Lotto Ekstraklasa: Jasmin Burić nie zgadzał się z rzutem karnym dla Jagiellonii. "Nie zahaczyłem Imaza"
Lotto Ekstraklasa: Mateusz Skrzypczak zadebiutował w Lechu Poznań. "Każdego dnia myślałem o tym dniu"
Lotto Ekstraklasa: Ivan Runje strzelił fantastycznego gola, ale VAR go anulował. "Wideo wrzucę sobie do CV"
Lotto Ekstraklasa: kontrowersyjny rzut karny w meczu Jagiellonia - Lech. "Jasmin Burić mówił, że nie było kontaktu"
Zobacz tabelę Lotto Ekstraklasy. Legia Warszawa nowym liderem
Lotto Ekstraklasa: VARiacje w Białymstoku - Jagiellonia wróciła z 0:2, ale Lech zdołał się w porę przebudzić
Lotto Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech. Jesus Imaz rozwiązuje problemy białostoczan, chociaż mógł grać w Poznaniu