5
2
1
89'

Jesteśmy już w końcówce spotkania. Zobaczymy jeszcze bramkę na stadionie w Gdańsku?

11
3
5
1
87'

Dobrze dośrodkował Wolski ze stojącej piłki. Israel Puerto skoczył najwyżej we własnym polu karnym i wybił piłkę. Chwilę później przewinił Michał Nalepa.

1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.Niesportowe zachowanie Mączyńskiego. Stracił piłkę, a następnie kopnął rywala.

2
3
1
1
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila.

Lechia Gdańsk
4
1
2
3
83'
83'

Lechia Gdańsk szuka decydującego trafienia! Śląsk stawia teraz na defensywę.

3
1
1
2
82'

Zła wrzutka Mladenovicia. Serb wszystkich przyzwyczaił do lepszych dośrodkowań.

1
81'

Przewrotka Flavio Paixao! Strzał Portugalczyka zdołał jednak odbić Matus Putnocky!

2
1
1
3
81'

Wrocławianie poradzili sobie z dośrodkowaniem Rafała Wolskiego.

4
1
1
80'

Mateusz Cholewiak przegrał pojedynek z Żarko Udoviciciem i przewinił.

3
1
1
1
79'

Pich szybko zakończył akcję Lechii faulem. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika.

1
1
1
2
78'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Żarko Udovicić.Udovicić wraca do gry w PKO Ekstraklasie po odbyciu zawieszenia.

77'

Duży błąd Kubickiego. Podał piłkę prosto pod nogi Mączyńskiego.

3
2
3
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.Kolejna kartka dla zawodnika z Gdańska. Jakub Łabojko faulowany przez Sławomira Peszkę.

3
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Flavio Paixao.Kapitan Lechii otrzymał żółty kartonik za uderzenie Łukasza Brozia. W pełni zasłużone upomnienie.

7
1
1
2
2
72'

Mateusz Cholewiak wywierał presję na Błażeju Augustynie. Obrońca Lechii musiał wybić piłkę na aut.

5
1
1
70'

Faulowany Przemysław Płacheta potrzebuje pomocy medycznej. Krótka przerwa w grze.

1
1
1
2
70'

Rafał Wolski wrzucił piłkę w światło bramki, ale dobrze ustawili się piłkarze Śląska i wybili futbolówkę.

2
1
68'

Peszko okazał się szybszy od Golli. Obrońca Śląska przewinił. Za chwilę jeden z gdańszczan powinien dośrodkować w pole karne ekipy z Wrocławia.

5
1
1
4
3
67'

Mocny strzał Picha z dystansu! Dobrze w bramce spisał się jednak Kuciak!

3
1
1
65'

Peszko chciał obsłużyć kolegów, ale zagrał zbyt głęboko. Piłka wpadła prosto w ręce Matusa Putnocky'ego.

2
2
2
3
63'

Wolski znowu nie zdążył do piłki. Jarosław Kubicki zagrał zbyt mocno.

2
2
2
61'

Rafał Wolski znalazł się na prawym skrzydle, ale nie opanował podania jednego z kolegów. Pomocnik Lechii nie miał najmniejszych szans, ponieważ futbolówka została zagrana bardzo niedokładnie.

1
2
2
komentarz

1
60'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Erik Exposito. Wchodzi: Daniel Szczepan.Pierwsza zmiana w zespole gości.

59'

Ostry wślizg Brozia. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia na Augustynie.

1
3
58'

Strzał Przemysława Płachety został zablokowany. Śląsk chce narzucić swoje tempo.

1
3
2
57'

Kuciak rozpoczął akcję gdańszczan długim podaniem w kierunku Peszki. Strzelec gola dla Lechii wbiegł w pole karne Śląska, ale się pogubił i stracił piłkę.

4
3
1
1
2
54'

Gol! Strzelił Sławomir Peszko.

Błyskawiczna kontra gdańszczan! Lukas Haraslin napędził akcję i zagrał piłkę do Sławomira Peszki. Skrzydłowy Lechii oddał potężny strzał, który znalazł się w siatce Śląska! Mamy wyrównanie!

49
25
5
14
27
52'

Ostra walka w powietrzu. Sędzia odgwizdał przewinienie Nalepy. Na murawie zwijał się Pich, ale wstał i gra dalej.

1
2
4
4
51'

Dobra zmiana Rafał Wolskiego. Piłkarz Lechii dograł już kilka niezłych piłek. Teraz zrobiło się groźnie w polu karnym Śląska, ale zabrakło uderzenia gdańszczan.

1
1
50'

Lukas Haraslin dośrodkował w pole karne gości, ale dobrze ustawiony był Israel Puerto. Wrocławianie mogą liczyć na swojego defensora.

2
1
1
1
49'

Ładny strzał Mączyńskiego! Piłkę zdołał odbić Dusan Kuciak.

2
1
2
48'

Faul Łukasika w okolicach pola karnego Lechii. Za chwilę może być groźnie.

1
46'

Lechia spokojnie buduje swoją akcję. Wrocławianie czekają na ruch gdańszczan.

46'
komentarz

Piłkarze są już znowu na boisku! Za chwilę mecz zostanie wznowiony.

komentarz

Na stadionie jest 13 348 widzów.

1
45+1'

Dobre dośrodkowanie gdańszczan z rzutu rożnego. Do piłki najwyższej skoczył Augustyn, ale przestrzelił.

2
1
1
1
1
45'

Tomasz Musiał doliczył jedną minutę.

3
1
43'

Kolejna akcja gdańszczan. Haraslin ruszył w pole karne rywali, lecz został zatrzymany przez Łukasza Brozia.

4
3
1
43'

Strzał Jarosława Kubickiego z dalszej odległości. Piłka nie została skierowana w światło bramki Śląska.

1
1
41'

Daniel Łukasik wrzucił z rzutu rożnego, ale znowu piłkę wypiąstkował Matus Putnocky. Chwilę później bramkarz gości wyłapał kolejne dośrodkowanie.

3
1
2
40'

Sławomir Peszko walczył o piłkę, ale przekroczył przepisy. Sędzia zauważył przewinienie.

3
2
2
1
37'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta.

Haraslin stracił piłkę na własnej połowie. Do uderzenia doszedł Przemysław Płacheta, który otworzył wynik spotkania. Młody piłkarz Śląska uderzył przy samym słupku zza pola karnego i zaskoczył Słowaka! 1:0 dla przyjezdnych.

64
33
10
9
18
37'

Bardzo lekki strzał Haraslina zza pola karnego. Taka próba nie mogła zaskoczyć bramkarza gości.