Jaka przyszłość przed MKS PR URBIS Gniezno? Optymistyczna prognoza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MKS PR Gniezno / Na zdjęciu: szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno
Materiały prasowe / MKS PR Gniezno / Na zdjęciu: szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno
zdjęcie autora artykułu

MKS PR URBIS Gniezno oczekuje pierwszego zwycięstwa w debiutanckim sezonie w PGNiG Superlidze kobiet. Trenerka KPR Gminy Kobierzyce Edyta Majdzińska przewiduje natomiast, że ta drużyna może pokonywać niejednego przeciwnika.

Po pięciu spotkaniach PGNiG Superligi kobiet MKS PR URBIS Gniezno nie ma na swoim koncie ani jednego punktu. Zespół zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce. Kibice tej drużyny już teraz zaczynają się zastanawiać, czy gnieźnianki będą w stanie utrzymać się na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Jaką prognozę dla zespołu z pierwszej stolicy Polski ma Edyta Majdzińska? - Jeszcze jest bardzo dużo spotkań do końca sezonu. Myślę, że jeśli dziewczyny będą się w takim tempie rozwijały, to mogą wygrywać w tym sezonie z niejednym. Życzę im powodzenia i mam nadzieję, że następne mecze będą coraz lepsze - powiedziała nam trenerka "Kobierek".

Taka wypowiedź Majdzińskiej może napawać optymizmem gnieźnieńskich fanów, ale i sztab szkoleniowy.

- Napawa optymizmem, ale nam cały czas tych punktów brakuje. Chcemy w końcu zacząć je zdobywać. Do tego dążymy i miejmy nadzieję, że to już niedługo nastąpi - zaznaczył trener MKS-u Robert Popek.

Przed kolejną szansą na zdobycie punktów gnieźnianki staną 22 października. Tego dnia o 17:00 zmierzą się na wyjeździe z Młynami Stoisław Koszalin.

Zobacz także: > Nieoczekiwane zwycięstwo MKS-u FunFloor. Lublinianki pokutują za wysoką porażkę u siebie > Beniaminek napędził strachu "Kobierkom". Mariola Wiertelak show!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: hit sieci z udziałem Sereny Williams. Zobacz, co robi na emeryturze

Źródło artykułu: