Sambor sparował z UKS PCM Kościerzyna

Aussie Sambor Tczew zamiast treningu rozegrał w środę sparing z drużyną UKS PCM Kościerzyna, która występuje w pierwszej lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem tczewianek 34:16 (18:7).

Adrian Kołodziejek

W środowy wieczór ekipa Sambora zamiast treningu rozegrała sparing z drużyną UKS PCM Kościerzyna, która obecnie występuje w pierwszej lidze i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Od pierwszego gwizdka było można zauważyć gołym okiem różnicę klas obu zespołów. Samborzanki od początku spotkania przejęły inicjatywę i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę bramkową. Mimo iż zawodniczkom z Kościerzyny trudno zdobywało się bramki, ambitnie walczyły przez całe spotkanie za co warto je pochwalić. W drużynie gospodyń najlepiej prezentowała się Urszula Lipska, która raz po raz punktowała rywalki celnymi rzutami, a w bramce po raz kolejny świetnie spisała się Dominika Brzezińska. W szeregach UKS PCM Kościerzyna na pochwałę zasługuje Mirosława Rybakowska, która od czasu do czasu indywidualnymi akcjami znajdowała drogę do bramki tczewianek.

Aussie Sambor Tczew - UKS PCM Kościerzyna 34:16 (18:7)