Dwie zawodniczki na testach w Enerdze AZS Koszalin

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła
WP SportoweFakty / Marcin Chyła
zdjęcie autora artykułu

Spora grupa szczypiornistek pojawiła się na pierwszych zajęciach Energi AZS Koszalin. Wśród tej grupy są obecnie dwie zawodniczki, które będą przechodzić testy.

Energa AZS Koszalin rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu, na którym sprawdzano między innymi wydolność, uczestniczyło łącznie aż siedemnaście szczypiornistek. Testy te, jak podkreśliła pani trener, wypadły pomyślnie.

- Pierwszy trening rozpoczęło siedemnaście zawodniczek. Dwie piłkarki ręczne są u nas w tej chwili na testach. Kolejne dwie dołączą do zespołu za około tydzień - poinformowała na łamach portalu WP SportoweFakty Anita Unijat. Nazwisk jednak nie podała.

ZOBACZ WIDEO Kadra bez niespodzianek. Dujszebajew podał skład na Rio (źródło TVP)

{"id":"","title":""}

Do chwili obecnej z zespołem z Koszalina związała się już kontraktem Paulina Tracz. Nominalnie występuje na prawym skrzydle. Grała już w takich zespołach jak: AZS AWF Gardinia Wrocław, Metraco Zagłębie Lubin czy KPR Ruch Chorzów. Z zespołu odeszła Małgorzata Trawczyńska (wzmocni Miedziowe), kontuzja wykluczyła z kolei Adriannę Nowicką.

Jak zaznaczają działacze koszalinianek, to nie koniec wzmocnień. Klub wciąż szuka nowych twarzy, chociażby na pozycjach rozgrywających.

Źródło artykułu: