Mariusz Jurasik trenerem Sandra Spa Pogoni Szczecin. Niewykluczone, że wróci do gry!
Mariusz Jurasik został nowym szkoleniowcem Sandra Spa Pogoni Szczecin. Niewykluczone, że były reprezentant Polski, który w czerwcu tego roku zakończył karierę, powróci w nowym klubie do gry.
Jurasik w Szczecinie zastąpi Wojciecha Zydronia i Michala Brunę, którzy funkcję trenera łączyli z grą w zespole Pogoni.
40-latek na początku października został zwolniony z NMC Górnika Zabrze. Powodem rozwiązania umowy nie były wyniki sportowe, a inna wizja prowadzenia zespołu.
Działacze Pogoni nie wykluczają, że w przypadku trudnej sytuacji kadrowej zespołu, Jurasik ponownie założy strój sportowy.
Debiut Jurasika w roli trenera Pogoni miał przypaść na najbliższą sobotę i mecz z KPR Gwardią Opole. Spotkanie ostatecznie nie dojdzie jednak do skutku, bo opolski klub zwrócił się do Pogoni z prośbą o przełożenie zawodów ze względu na bardzo trudną sytuację kadrową. Do starcia dojdzie najprawdopodobniej dopiero w lutym 2017 roku.
Jurasik pierwszy raz na ławce szczecińskiego zespołu zasiądzie tym samym 3 grudnia w meczu z KPR-em RC Legionowo.
-
kvc30 Zgłoś komentarz
korzyść swojej drużyny - czy teraz z czterdziestką na karku będzie też to robił?. W górniku pokazał , ze trenerka to nie jego bajka - szkoda ale nie sądzę , żeby cokolwiek osiągnął w szczecinie - na trenera po prostu nie ma formatu i osobowości. Szkoda - ale się ucieszę jeśli się mylę. -
IsAn Zgłoś komentarz
Kielcach??????otóż ci panowie są po 30-tce i co nazwijmy ich Old Boys Vive Tauron Kielce!??? ten sport tak ma .../tak jest w wielu klubach nie tylko w Polsce/ i tyle w temacie -
Onion Zgłoś komentarz
Na parkiet wskoczy na pewno w pojedynku z Górnikiem :) tylko czy poda komukolwiek piłkę to jest pytanie :) -
Wiślak Zgłoś komentarz
No i dobrze bo Pogoń od czasu zmiany nazwy rozmieniała się na drobne i dołowała strasznie. Powodzenia Józek! Zbierz to wszystko do kupy i walczcie. -
hbll Zgłoś komentarz
gorzej spisuje się tylko Elbląg. A miało być w Szczecinie tak pięknie...