Piłka ręczna. I liga. Nowy sztab szkoleniowy USAR-u Kwidzyn

Marek Boneczko oraz Adam Wolański poprowadzą USAR Kwidzyn w nadchodzącym sezonie I ligi. Wolański będzie łączył tę funkcję z występami na parkiecie.

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
USAR Kwidzyn Materiały prasowe / USAR Kwidzyn / Na zdjęciu: USAR Kwidzyn
Nowy szkoleniowiec pierwszoligowca został zaprezentowany na pierwszym przedsezonowym treningu zespołu. Został nim Marek Boneczko, były już kołowy i reprezentant Polski. Jeszcze w poprzednim sezonie rywalizował ze swoją nową drużyną na parkiecie, grając w barwach Nielby Wągrowiec (więcej o tym przeczytasz TUTAJ).

Boneczko jest wychowankiem MMTS-u Kwidzyn. Przez lata występował na boiskach pierwszo- i superligowych, zaliczając ponad 300 występów na najwyższym szczeblu krajowych rozgrywek. Na swoim koncie może zapisać również 15 spotkań w biało-czerwonej koszulce.

Jego asystentem zostanie inny weteran polskich boisk - Adam Wolański. 51-latek będzie łączył funkcje drugiego trenera, odpowiedzialnego także za szkolenie bramkarzy, z aktywnymi występami na parkiecie. Nie ma się co dziwić - chociaż Wolański wrócił w poprzednim sezonie z emerytury (o czym pisaliśmy TUTAJ), był mocnym punktem USAR-a Kwidzyn w poprzednich rozgrywkach.

ZOBACZ WIDEO: Lotos PZT Polish Tour. Paula Kania-Choduń: Tenis w końcu sprawia mi przyjemność
Czy USAR Kwidzyn będzie w czołówce I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×