Ostatnio między nimi iskrzyło. Spotkali się na meczu siatkarzy

Paweł Fajdek świetnie bawił się na meczu reprezentacji Polski z USA na mistrzostwach świata w siatkówce. Przy okazji lekkoatleta załatwił pewien drażliwy temat. "I po sprawie" - tak podpisał zdjęcie z Łukaszem Kadziewiczem.

Michał Fabian
Michał Fabian
Paweł Fajdek na meczu Polska - USA na MŚ w siatkówce; na małym zdjęciu: z Łukaszem Kadziewiczem Newspix / TOMASZ WANTUŁA / Instagram/fajdek_pawel_official/ / Na zdjęciu: Paweł Fajdek na meczu Polska - USA na MŚ w siatkówce; na małym zdjęciu: z Łukaszem Kadziewiczem
Wtorkowy mecz reprezentacji Polski z USA na mistrzostwach świata w siatkówce przyciągnął na trybuny Spodka m.in. Kamila Stocha (więcej TUTAJ>>) czy Justynę Święty-Ersetic. Do Katowic przyjechał także Paweł Fajdek.

Mistrz świata w rzucie młotem - razem z żoną Sandrą - dobrze się bawił podczas wygranego przez Polaków (3:1) spotkania. Okazuje się, że przy okazji załatwił w Spodku pewien drażliwy temat.

Niedawno bowiem zaiskrzyło pomiędzy Pawłem Fajdkiem a Łukaszem Kadziewiczem, były reprezentantem Polski w siatkówce, wicemistrzem świata.

ZOBACZ WIDEO: Kulisy meczu Polska - USA! Spodek odleciał! | #PODSIATKĄ VLOG Z KADRY #20

"Patrząc na gwiazdy lekkoatletyczne, widzę spokój. Patrzę na siatkarzy - nie widzę bufonady, ale pełną koncentrację. Niestety, ten obrazek zburzył Fajdek, który uznał, że w tym roku liczyły się wyłącznie mistrzostwa świata i nie wie, po co właściwie poleciał na ME. Tym samym odebrał nieco blasku tym 14 medalom, które zostały przywiezione do Polski z Monachium" - napisał Kadziewicz w felietonie dla "Przeglądu Sportowego".

Przypomnijmy, w sierpniowych ME w Monachium Fajdek zajął 4. miejsce, a następnie ostro krytykował organizatorów zawodów, działaczy PZLA oraz ministerstwa.

Kadziewicz zarzucił młociarzowi także niezbyt przemyślane wypowiedzi na temat... występu w "Tańcu z Gwiazdami" (były siatkarz brał udział w telewizyjnym show). Więcej o tym przeczytać można TUTAJ>>

We wtorkowy wieczór Fajdek i Kadziewicz spotkali się w Spodku. Gdy udawali się na rozmowę, dziennikarka "PS" Edyta Kowalczyk zażartowała na Instagramie: "Chyba ostatni raz widzę Łukasza żywego".

Panowie szybko jednak znaleźli wspólny język i wyjaśnili wszelkie nieporozumienia. Obaj zamieścili na Instastories zdjęcie z "pojednania".

"Sprawa wyjaśniona" - napisał Kadziewicz. Fajdek, udostępniając tę samą fotografię, dopisał: "I po sprawie".

Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem był pod wrażeniem gry naszej reprezentacji. "Co za emocje! Co za chłopaki! Co za kibice! Co za mecz! Wszystko wspaniałe. Polish power. Panowie róbcie swoje! A ja będę sobie na to wszystko spokojnie spoglądał" - napisał na Instagramie.

Na jego wpis zareagowali siatkarze kadry. "Dobrze Cię było zobaczyć" - odpowiedział Fajdkowi Paweł Zatorski. Łukasz Kaczmarek dodał emotikony - napięty biceps i ogień.

Fot. instagram.com/stories/fajdek_pawel_official Fot. instagram.com/stories/fajdek_pawel_official

Czytaj także: Siatkarz USA wywołał burzę. "Polakom pomagał sędzia"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×