W sieci wrze po tym, co zrobił polski klub. "Wstyd"

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / facebook.com/CerradEneaCzarniRadom / Na zdjęciu: Piotr Łukasik i jego komentarz
WP SportoweFakty / facebook.com/CerradEneaCzarniRadom / Na zdjęciu: Piotr Łukasik i jego komentarz
zdjęcie autora artykułu

Cerrad Enea Czarni Radom za pośrednictwem Facebooka przekazali, że po zakończonym sezonie umowa Piotra Łukasika z klubem nie zostanie przedłużona. Siatkarz najwyraźniej był tym zaskoczony, ponieważ pod wspomnianym postem zamieścił wymowny komentarz.

W tym artykule dowiesz się o:

Wraz z końcem sezonu 2022/2023 kontrakt Piotra Łukasika z Cerrad Enea Czarnymi Radom wygaśnie. Jak przekazał klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, umowa z przyjmującym nie zostanie przedłużona.

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że siatkarz o tej informacji najwyraźniej dowiedział się... właśnie ze wspomnianego wpisu.

"Dziękuję za informację" - napisał Łukasik pod postem, w którym klub pożegnał się z przyjmującym. W komentarzach kibiców zawrzało.

Fani zarzucili klubowi brak profesjonalizmu. "Wstyd za pracowników klubu", "Ciesz się, że w ogóle dali Ci znać", "Ten klub już dawno przestał mieć cokolwiek wspólnego z profesjonalizmem" - to tylko wybrane opinie kibiców. Tych pod wspomnianym postem jest znacznie więcej.

W sezonie 2022/2023 Piotr Łukasik w barwach Cerrad Enea Czarnych wystąpił w 25. meczach, na które złożyło się 76 setów. Dla swojego zespołu przyjmujący zdobył łącznie 197. punktów. Pomogło to klubowi w zajęciu miejsca zapewniającego utrzymanie w PlusLidze.

Zobacz także: Cuprum Lubin podjęło decyzję ws. trenera Co dalej ze Skrą Bełchatów?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty