Tomasz Fornal był jak ściana. Rewelacyjne zakończenie seta [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Polsat Sport / Tomasz Fornal w meczu Jastrzębskiego Węgla z Ziraatem Bankasi Ankara

Blok Tomasza Fornala był "wisienką na torcie" w drugim secie meczu Jastrzębskiego Węgla z Ziraatem Bankasi Ankara. Klub z PlusLigi demolował przeciwnika w półfinale Ligi Mistrzów.

Przeciwnikiem Jastrzębskiego Węgla w półfinale Ligi Mistrzów jest Ziraat Bankasi Ankara. Rywalizacja rozpoczęła się w środę w Polsce, a mistrz kraju zamierzał wykorzystać sprzyjające okoliczności do zdobycia przewagi przed rewanżem.

Gospodarze od początku ruszyli energicznie do ataku i stłamsili przeciwnika po drugiej stronie siatki. Wszystko wskazywało na pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla, który w pierwszym secie urządził sobie demolkę 25:13.

Drugi set zakończył się efektownym, pojedynczym blokiem Tomasza Fornala. Reprezentant Polski położył "wisienkę na torcie", zdobywając spektakularnie punkt na 25:18.

- Kapitalny blok Tomka Fornala. Nieprawdopodobna "czapa" - jedna z najbardziej spektakularnych jakie widzieliśmy - ekscytował się Tomasz Swędrowski, który komentował mecz na antenie Polsatu Sport.

Najtrudniej było o pokonanie rywala z Ankary w trzecim secie, który zakończył się wynikiem 30:28.

Zobacz efektowny blok Tomasza Fornala:

Czytaj także: Puchar CEV kobiet został wzięty szturmem. Godzina gry w meczu finałowym Czytaj także: Brazylia wystawiła rezerwy, żeby specjalnie przegrać. Efekt?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jastrzębski Węgiel awansuje do finału Ligi Mistrzów?