Zbrojeń wicemistrza Włoch ciąg dalszy, reprezentanci Serbii i Austrii dołączyli do ekipy z Perugii

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty
WP SportoweFakty
zdjęcie autora artykułu

Serbski środkowy Marko Podrascanin oraz austriacki przyjmujący Alexander Berger zostali nowymi zawodnikami wicemistrza Włoch, Sir Safety Umbria Volley Perugia.

Podrascanin niedawno po ośmiu latach zdecydował się opuścić Cucine Lube i postanowił podpisać kontrakt z klubem z Perugii.

- Dołączyłem do szybko rozwijającego się zespołu, który w ostatnich trzech latach wystąpił w dwóch finałach mistrzostw Włoch. Musiałem coś zmienić w swoim życiu, poszukać nowych bodźców. Jestem szczęśliwy, że zagram w Sir Safety i jestem bardzo zmotywowany - powiedział reprezentant Serbii.

Wraz z Serbem do drużyny ze stolicy Umbrii dołączył Berger, który w poprzednich rozgrywkach był siatkarzem Tonazzo Padova.

- Kiedy otrzymałem ofertę z Perugii, długo się nad nią nie zastanawiałem. To jest ambitna firma z dobrą ekipą. Nie mogę się doczekać gry w tym zespole - stwierdził Austriak.

Wcześniej umowami z Sir Safety związali się przyjmujący Dore Della Lunga i Iwan Zajcew, atakujący Velizar Czernokożew oraz rozgrywający Mihajlo Mitić.

Źródło artykułu: