Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Znany jest program V Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej

Już w przyszłym tygodniu w Dąbrowie Górniczej zostanie rozegrany V Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej. Turniej będzie miał charakter międzynarodowy.

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Rywalizacja sportowa będzie toczyć się systemem każdy z każdym, więc czekają nas pojedynki pomiędzy Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza, Fenerbahce Grundig Stambuł, Zariecze Odincowo i C.S.M. Bukareszt.

Turniej będzie okazją do prezentacji polskiej drużyny, przed którą w sezonie 2016/2017 rywalizacja w Orlen Lidze i Lidze Mistrzyń. W składzie MKS-u Dąbrowa Górnicza zaszło wiele zmian personalnych.

Memoriał będzie trwał w dniach 30 września - 2 października. Turniej ten wraca po czterech latach przerwy. Odbędzie się w hali "Centrum" w Dąbrowie Górniczej, gdzie na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze siatkarki Taurona MKS-u.

Obok sportowej rywalizacji będzie miał jeszcze jeden cel, a mianowicie promocję krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepów szpiku kostnego.

ZOBACZ WIDEO: Wozniacka nie do minięcia przy siatce (źródło TVP)

Każdego dnia turnieju zostaną rozegrane dwa spotkania, jednak organizator nie podał jeszcze par meczowych.

Program V Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Górniczej (30 września - 2 października):

Piątek, 30 września

17:00, oficjalne otwarcie V Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej połączone z prezentacją drużyny gospodarza, Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza na sezon 2016/2017

Ok. 17:30, pierwszy mecz (po zakończeniu prezentacji)

20:00, drugi mecz

Sobota, 1 października

17:00, pierwszy mecz

20:00, drugi mecz

Imprezy towarzyszące:
Od godz. 15:00 wyjazd grupy motocyklistów spod Pałacu Kultury Zagłębia, przejazd ulicami Dąbrowy Górniczej pod Halę Widowiskowo-Sportową "Centrum"
- pokazy motocyklowe,
- symulacja wypadku samochodowego
- pokazy udzielania pierwszej pomocy

Niedziela, 2 października

11:00, pierwszy mecz

14:00, drugi mecz

Oficjalne zakończenie turnieju siatkarskiego wraz z wręczeniem pamiątkowych pucharów i medali.

W sobotę oraz niedzielę na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową "Centrum" odbędzie się akcja krwiodawstwa i rejestracji dawców szpiku kostnego pod patronatem Narodowego Centrum Krwi. Akcję przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×