Bruna Honorio kończy ten mecz! Radomianki prowadzą w rywalizacji o 3. miejsce Tauron Ligi już 2:0

Przerwa dla trenera Marchesiego

Jeszcze raz skutecznie Serbka!

Katerina Lazović przebija się przez podwójny blok w ataku z drugiej linii

Popularna "zdrapka" zaskakuje łodzianki

Zmiana strony przy wyraźnym prowadzeniu E.Leclerc Moya Radomka Radom

Przepraszamy za drobne problemy techniczne. Mieliśmy challenge, rozstrzygnięty po myśli radomianek

Ana Bjelica kończy tego seta. W Łodzi obejrzymy tie-breaka!

Dwie kolejne piłki posłała teraz do Bjelicy Skorupa. Za drugim razem Serbka trafiła w sam narożnik boiska

Ależ blok na Kalandadze! Oglądają się po sobie łodzianki, ale tak, piłka spadła po ich stronie siatki

Mamy duże emocje w końcówce. Bruna Honorio zdobywa punkt kontaktowy dla radomianek

Ależ blok Zaroślińskiej-Król na Brunie Honorio! Ważny punkt łodzianek!

Po siatce atakuje Alagierska, w obronie Skorupa nie zdążyła już podłożyć ręki

Drugą przerwę w tym secie wykorzystuje trener Marcesi

Prostymi środkami zdobywają oczka goście. Uruchomiona Łukasik, taka gra punkt za punkt to woda na młyn dla zespołu z Radomia

Honorio podwyższa na 16 do 13

Przejście w radomskiej ekipie dzięki Justynie Łukasik

Zatrzymana Bruna Honorio! ŁKS Commercecon Łódź wychodzi na prowadzenie

Przerwa dla trenera Michala Maska

Wyblokowana Wójcik, okazji w kontrze nie marnuje Honorio

Kiwka Skorupy wpada w "pomarańczowe"

Mamy zamieszanie. Trener Riccardo Marchesi prosil o weryfikację, czy piłka trafiła w boisko. Okazuje się jednak, że był to atak po bloku. Punkt dla E. Leclerc Radomki Radom

Autowy atak gospodyń kończy trzeciego seta

Lazović znajduje lukę pomiędzy antenką i rękami blokujących. Wciąż jednak radomianki z komfortową zaliczką punktową

Anna Kalandadze i Joanna Pacak pojawiają się na parkiecie

Nie zdążyła teraz z powrotem w okolice 9. metra Alagierska, udany blok gości

Katarzyna Zaroślińska-Król próbuje jeszcze poderwać koleżanki do walki w tym secie

Skorupa wygrywa walkę na siatce z Alagierską

Drugi czas dla ŁKS-u Commercecon Łódź

Odetchnęły łodzianki, bo piłka po zagrywce zawsze groźnej Bruny Honorio Marques wylądowała za linią 9. metra

Kornelia Moskwa wykorzystuje fakt, że Wójcik przyjęła piłkę na drugą stronę siatki

O przerwę prosi trener Michał Masek

Udany atak Zaroślińskiej-Król. Dzisiaj ŁKS Commercecon Łódź ma w swojej prawoskrzydłowej prawdziwą liderkę

Nie od dziś wiadomo, że trzeci set dla prowadzącego zespołu jest najtrudniejszy. As serwisowy Any Bjelicy

Poślizgnęła się w obronie Strasz, radomianki budują przewagę

Ta sama sztuka udaje się Skorupie

Bruna Honorio daleko przekłada ręce nad siatką i zatrzymuje Wójcik

Skuteczna zagrywka Kornelii Moskwy

Błąd podwójnego odbicia po stronie zespołu z Radomia

Odrabiają straty siatkarki gości. Bjelica trafiła teraz swoim atakiem w Zaroślińską-Król. O czas prosi trener Masek

Dominacja łodzianek w każdym elemencie gry. Czy radomianki zdołają odwrócić losy tego meczu?

Riccardo Marchesi upomniany za opóźnianie gry

Błąd podwójnego odbicia Aleksandry Wójcik. Sędzia uspokaja zawodniczkę ŁKS-u Commercecon Łódź, bo ta odkopnęła piłkę daleko w trybuny

Bardzo ospale w przyjęciu reagują radomianki. As serwisowy Britt Bongaerts

Przytomnie Alagierska, strąca do boku piłkę przechodzącą

Jak mówią trenerzy - ona musi swoje punkty zdobyć. Punktuje Honorio

Świetny skrót Wójcik! Nie zdążyła podbić piłki Samara Rodriguez. Przerwa dla Riccardo Marchesiego

Wydawało się, że zagrywka Wójcik nie sprawi problemu Bjelicy, ale ta przyjęła ją bardzo "elektrycznie"

Ależ monotematyczna jest dziś Bruna Honorio. Brazylijka gra jak w transie!

Bardzo specyficznie wygląda to zagranie Skorupy do Honorio. Najlepiej punktująca naszej ligi zbija tę piłkę niemal ze środka siatki, ale robi to perfekcyjnie

Gromkie aut Any Bjelicy niczym echo niosło się po hali Łódź Sport Areny... i rzeczywiście mistrzyni świata miała rację

Jak powiedział spiker w hali "słychać było huk kamieni spadających z serc". bo rzeczywiście ŁKS potrzebował sporo okazji, by zakończyć tego seta

Katarzyna Zaroślińska-Król atakiem z szóstej strefy kończy pierwszego seta tego pojedynku

Nie mogą postawić kropki nad "i" siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Sprawdzamy czy radomianki dotknęły siatki w tej akcji, ale błędu nie było

Druga przerwa dla włoskiego szkoleniowca

"Brudny" as serwisowy Alagierskiej, nie mogła zdecydować się czy przyjmować tę piłkę Almeida, ostatecznie zrobiła to źle

Samara Rodrigues de Almeida schodzi z boiska, pojawia się na nim Julia Twardowska

W ułamku sekund oddała ten atak Alagierska! Środkowe na razie nie zawodzą

Są zmiany po stronie radomianek. Pojawiły się Andressa Picussa oraz Renata Biała

W końcu znalazły sposób na te ataki Samary łodzianki. Brazylijka starała się obić opadający blok, ale nic z tego!

Nadja Ninković trafia w samą linię. Patrzą się po sobie Łukasik i Bjelica, ale żadna z nich tej piłki nie podbiła

Tym razem czas dla trenera Riccardo Marchesiego

Na raty Wójcik. Chyba nie możemy już w tym meczu mówić o czymś takim jak bezpieczna przewaga

Dużą ulgę sprawił Aleksandrze Wójcik ten atak! Widać, że przyjmującej Łódzkich Wiewiór spadł kamień z serca

Przerwa dla trenera Michała Maska

Niczym w automacie z fliperami odbija się piłka od ramion skaczących do bloku gospodyń. Cały czas ŁKS-owi Commerecon Łódź czegoś brakuje, by dopieścić grę w tym elemencie

Nie porozumiała się Alagierska z holenderską rozgrywającą ŁKS-u Commercecon Łódź. Piłka spada pod nogami zdziwionej całym zajściem Lazović

Poruszona antenka po ataku Lazović. Łodzianki jakby w delikatnym kryzysie

Kapitalny blok Kornelii Moskwy i mamy remis!

Wysoko po palcach rywalek atakuje Samara Rodrigues de Almeida i robi to znakomicie

Próbowała pójść w ślady Serbki Justyna Łukasik, ale środkowa radomianek nie zmieściła się w boisku

Po przyjęciu zagrywki atakującej gospodyń Witkowska musiała dociągać piłkę do siatki gdzieś spod band, w kontrze bezbłędna Ninković

Ana Bjelica zatrzymana przez podwójny blok sumiennie ustawiony przez Katarzynę Zaroślińską-Król i Nadję Ninković

Składy zespołów:

ŁKS Commercecon Łódź: Wójcik, Lazović, Ninković, Bongaerts, Alagierska, Zaroślińska-Król, Saad (libero)

E. Leclerc Radomka Radom: Bjelica, Samara Rodriguez, Honorio, Łukasik, Moskwa, Skorupa, Witkowska (libero)

Już za moment rozpoczynamy drugi mecz o 3. miejsce w Tauron Lidze. W rywalizacji do trzech zwycięstw E.Leclerc Moya Radomka Radom prowadzi 1:0