KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żona Żyły dała się sprowokować internautom. "Ja i dzieci wiemy, jak jest"

Justyna Lazar-Żyła po rozstaniu z mężem prosiła o uszanowanie jej życia prywatnego, ale sama nie wytrzymała i wdała się w dyskusję z internautami. - Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą - napisała w mediach społecznościowych.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Justyna Lazar-Żyła i Piotr Żyła East News / MACIEJ GILLERT SE / Na zdjęciu: Justyna Lazar-Żyła i Piotr Żyła

- Za oknem jeszcze zima. Mamo, zrób wiosennego... burgera (dla nich wszystko) - napisała Justyna Lazar-Żyła na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie hamburgera z truskawką w środku, którego przygotowała dla swoich dzieci (10-letniego Jakuba i 5-letniej Karoliny - przyp. red.). - Staram się łączyć kuchnię nowoczesną z kuchnią babci - dodała małżonka Piotra Żyły.

Kulinarny post nieoczekiwanie wywołał jednak nerwową sytuację. - Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz... - skomentował jeden z kibiców, nawiązując do drugiego miejsca drużyny naszych skoczków (z Żyłą w składzie) w sobotnim konkursie w Vikersund.
Justyna Żyła, która wcześniej zwróciła się do internautów z prośbą o zachowanie prawa do prywatności (po jej rozstaniu z reprezentantem Polski), dała się łatwo sprowokować. - Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą - odpowiedziała. - Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują - podkreśliła.
Instagram/justynazyla Instagram/justynazyla
Na zapytanie jednej z fanek, dlaczego wciąż obrzuca męża błotem i kwestionuje jego miłość do dzieci, Lazar-Żyła ponownie zabrała głos. - Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest - podsumowała.
Instagram/justynazyla Instagram/justynazyla
ZOBACZ WIDEO Piotr Żyła. Gitarzysta, który sprzedaje czapki
Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Instagram/justynazyla
Komentarze (30)
Zobacz więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×